Welcome to your life. There's no
turning back. Even while you sleep we will find you.


Megosztás
 

 Episode 1: No Man's Land

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
Vas. Május 17, 2020 1:05 pm

Griffin Barnett
2019 egyik kiválasztottja


Rendes volt Helltől, hogy beáldozta a ruháját a kötésre. Még mindig fura fickónak tartottam, akivel jobb óvatosnak lenni, viszont tény és való, hogy ezzel a mutatványával szimpatikusabbá vált a szememben. Odafent első dolgom volt feláldozni a vizemből egy keveset, hogy lepucolhassam a kezemre ráragadt vért, és amint tisztáznak éreztem őket, elpakoltam és a hátamra dobtam a táskát. Elnéztem Thomasék felé, de végül Dmitriékhez léptem. Láttam, hogy pihen, de úgy éreztem, muszáj tovább mennünk, így finoman megérintettem a vállát.
- Megmaradsz? Fel tudsz állni? Muszáj tovább haladnunk. - magyaráztam a többieknek, akik ott voltak, de hogy ne tűnjek túl bunkónak, amiért egy sérültet ugráltatnék, felajánlottam, hogy segítek, Jacq azonban elutasított, mondván, majd ő támogatja Dmitrit. Ráhagytam a dolgot akkor és visszamentem a fiúkhoz, megpaskolva a szöszke karját, jelezve, indulunk, majd Thomas mellé léptem és érdeklődő, halvány mosollyal lenéztem rá.
- Milyen a kilátás? - A kezem nyújtottam neki. - Gyere! Nem maradhatunk itt örökké. - Ha elfogadta, talpra húztam, ha nem, akkor csak hátrébb léptem, hogy fel tudjon kelni, és odabiccentettem Reednek és Siofrának.
- Jobb, ha mostantól résen leszünk. Menjetek ti elöl, mi zárjuk hátul a sort. - Itt azért kérdőn Hellre sandítottam, benne van-e, majd a választól függetlenül intettem Tobiasnak, hogy ő is jön. Amilyen elesettnek és fiatalnak tűnt, kartávolságon belül akartam tudni, mielőtt ő lesz a következő, aki újabb csapdába gyalogol.


Griffin Barnett
Episode 1: No Man's Land 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f786857334275324535764d3965673d3d2d3539353439333636382e3135336332336337336333346533616137333733303034333632302e676966Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_o3gcgk2hOi1rifr4k_500
A múlt emléke :
Episode 1: No Man's Land 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f467854705f6f69504d68617574773d3d2d3430313031303038302e313462366531393838666338656165323532313332363937303532392e676966
Gyengeség(ek) :
farkasvakság
Felszerelés :
- 7 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- egy kulacs víz (8 dl)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- alap elsősegélycsomag
- iránytű + térkép
- rádió/adóvevő
- füstgránát
- 2 darab tőr
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- mérgező füstbombák (5 db)
Jelenlegi szint :
Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Vas. Május 17, 2020 12:51 pm

Tobias Thatcher
2019 egyik kiválasztottja


Griff csak faképnél hagyott, ami elég rosszul esett, de igyekeztem nem kimutatni, csak beletörődni. Elsőre úgy tűnt, Thomas sem vevő a bratyizásomra, így a kérdésére csak puffogva elfordítottam a fejem.
- Semmi... Felejtsd el... - mormogtam, de mikor végül hajlandó volt lepacsizni velem, felderült az arcom és lelkesen összeöklöztem vele. A remény, hogy tagja lehetek a csapatnak, újult erővel lángolt fel bennem; elfeledkeztem a puffogásomról.
Figyeltem, mihez kezd a másik kettő, majd elnéztem Dmitri felé is. Úgy tűnt, jól gondját viselik, úgyhogy megkönnyebbült sóhajjal letelepedtem Thomas mellé, két-három lépésre tőle. Felhúztam a térdeimet és rájuk támasztottam a karjaim, úgy figyeltem őt és vártam, hogy eldöntsék, innen merre tovább. Nem igazán voltam az a vezető típus, jobb szerettem követni az utasításokat és sodródni az árral.
- Szerinted az egész erdő tele van csapdákkal? - törtem meg végül a csendet. Érdekelt Thomas véleménye, plusz nehezemre esett túl sokáig szótlanul ücsörögni.


Tobias Thatcher
Episode 1: No Man's Land Tumblr_nz9jqeaV221thdow0o1_500Episode 1: No Man's Land Tumblr_m8zcyg2cbk1rt2432
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
i'm too gay for that
Episode 1: No Man's Land Source
Gyengeség(ek) :
nem tud úszni, retteg a víztől
Felszerelés :
• 7 darab energiaszelet
• elemlámpa (nincs pótelem)
• takaró/pokróc
• egy doboz cigi
• esőkabát
• karóra
• rádió/adóvevő
• füstgránát
• 10 m damil
• paprikaspray
• vasrúd
Jelenlegi szint :
kinda gay, oh, I mean Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Feb. 04, 2020 1:06 am

Evelyn Garcia
2019 egyik kiválasztottja

My destiny

An everlasting piece of art




Végignéztem és végigasszisztáltam az egész mentőakciót; miközben magamban hálát adtam az égnek, hogy Dmitri életben van. Úgy éreztem ugyanis, hogy a lelkemen száradna a halála, hisz minket védve lépett ő előre és esett csapdába. Én talán sokkal rosszabbul értem volna földet. Talán felnyársaltak volna, mint egy grill husit; aztán volt Evelyn, nincs Evelyn… nekem pedig haza kellett jutnom a páromhoz. Sőt, meg is kellett találnom valakit idebent. Miatta, jobban mondva érte. Megráztam gyengén a fejemet, majd inkább a kimentett férfira pillantottam és Jackiere. Nagyot nyeltem, de nem mentem oda hozzájuk, csak összefontam magam előtt a karjaimat egy sóhajjal. Tovább akartam haladni, mielőbb valami menedéket találni. Nem tudtam, mennyi idő van még addig, mire lemegy a nap, de nem volt kedvem az erdő közepén tölteni az éjszakát.

126 words ❖ célba érsz ❖ note: ez tényleg nem Eldorádó... T_T



Evelyn Garcia
Episode 1: No Man's Land Tumblr_otog3d2Ebv1vxv53vo3_400Episode 1: No Man's Land Tumblr_mozi9dY9j21ru9esko2_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Tumblr_mvv296j6WD1r1mnpno7_250
Gyengeség(ek) :
arzonfóbia (rettegés a tűztől) ✮
Felszerelés :
3 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök ✮
6 darab energiaszelet ✮
egy kulacs víz (1 liter) ✮
világító neonrúd (néhány óráig hat) ✮
karóra ✮
ragasztószalag ✮
rádió/adóvevő ✮
füstgránát ✮
hangtompított pisztoly (40 db töltény) ✮
5 darab dobócsillag ✮
higany injekció (3 db) ✮
Jelenlegi szint :
KillVille ✮

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Szomb. Dec. 28, 2019 2:18 am

Dmitri Petrov
2019 egyik kiválasztottja

How to Save a Life?
I lost a friend Somewhere along in the bitterness

Már a gondolat is rémisztő volt, hogy kirántják belőlem azt a karót. A mozdulatok is fájtak, hát még az, ha kirántják… nem. Nem akartam érezni semmit. Gyűlöltem a fájdalmat; ugyanis a fájdalomküszöböm nagyon alacsony volt. Szinte már a negatív értékeket súrolta.
- Gyors…? Nem nyugtatsz meg… - Sziszegtem halkan, de nem ellenkeztem. Hiszen nem akartam itt maradni, ugyanakkor féltem is. Kezdtem magam szánalmasnak gondolni, de még mindig jobb volt, hogy engem ért a sérülés, mint bárki mást.
Ahogy kirántották végül a combomból a karót, fájdalmasan hallattam a hangom, nem fogva vissza magam. Nem is tudtam volna. Bármennyire is nem volt férfias a nyöszörgésem… Remegtem, összeszorítva végül a fogaimat. Fájt. Esküszöm, még a könnyem is kicsordult, de többet nem engedtem magamnak. Úgy éreztem, képes lennék elájulni a fájdalomtól. Figyeltem, Thomas mit csinál. Belőle valahogy nem néztem ki, hogy bárkinek is segítene, nemhogy nekem… hálás voltam, még akkor is, ha szavakkal ezt nem tudtam kifejezni, akkor is.
Abból már szinte semmit sem fogtam fel, mikor a kötelet rám erősítették. Aztán felhúztak… fent letelepedtem oda, ahová vittek és akkor realizáltam magamban, hogy az orvos segíteni fog rajtam. Már ha tud…
S tudott. Ellátott ő és az egyik lány. Fogalmam sem volt róla, hogy több egészségügyes is bekerült a játékba. Szerencse volt a szerencsétlenségben.
- Köszönöm… - Nyögtem ki végül erőtlenül, remegő hangszínnel, majd félrefordítottam a fejemet. Aztán végignéztem a többieken. Mindenkin. Elmerengtem. Nem is volt baj, mert így terelődött némileg a figyelmem a fájdalomról. Bár az enyhülni látszott a fájdalomcsillapító hatására. Hála az égnek!
- Srácok… - Szólaltam meg végül, miközben mély levegőt vettem. – Köszönöm mindenkinek, hogy nem hagytatok a sorsomra. – Mindenkin újra végignéztem, majd Griffre tévedt végül a tekintetem. Elidőztem rajta pár másodpercig, majd magam elé kezdtem nézni. Az egyik lány térdelt végül mellém, így ránéztem.
- Már jobban… már nem fáj annyira – Magamra erőltettem egy mosolyt, majd egyszerűen nekidőltem, a vállára hajtva a fejem, lehunyva a szemeimet. Kimerült voltam, de tudtam, hogy nem pihenhetek túl sokáig. Mégis… ha nem szakadt el tőlem, talán percekig így pihentem.

335 words ♡ Believer ♡ note: #komolysérülés (2/25)


Dmitri Petrov
Episode 1: No Man's Land Tumblr_mpwik3tcb81qcm0jmo2_250Episode 1: No Man's Land Tumblr_nfulukwqbl1qdr2k0o6_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
✘ Oh, well... i'm single.
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Tumblr_nfulukwqbl1qdr2k0o4_250
Gyengeség(ek) :
✘ farkasvakság és szívbetegség
Felszerelés :
✘ elemlámpa (nincs pótelem)
✘ 5 darab energiaszelet
✘ egy kulacs víz (1 liter)
✘ takaró/pokróc
✘ bicska
✘ karóra
✘ vízálló gyufa
✘ mp3 lejátszó és fülhallgató
✘ 10 m damil
✘ paprikaspray
✘ altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
✘ KillVille

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Nov. 20, 2019 1:09 pm

Jacqueline Amory
2019 egyik kiválasztottja


Evy kérdő pillantására csak megráztam a fejem. Jól voltam, csak ne kelljen túl közel mennünk... Végül sikerült kihúznunk Dmitrit, próbáltam úgy távolabbra húzódni tőle, hogy mégis csak lássam, mi van vele. Aggódtam, igen, mert megmentett minket és tudni akartam, mekkora a baj... De hogy én odamenjek, miközben ellátják a sebét? Ki van zárva. Összenéztem Evelynnel, majd a karomat összefonva magam előtt, idegesen járkálni kezdtem.
Amint befejezték Dmitri kezelését és bekötötték a sebét, akkor vettem csak rá magam, hogy odasompolyogjak hozzá. Letérdeltem mellé, igyekeztem nem koncentrálni a lábára, sem a sérülésére, sem Aristide szöszölésére.
- Hé. Hogy érzed magad? - Magamra próbáltam erőltetni egy barátságos mosolyt, de nem igazán sikerült. Sem barátságos nem voltam, sem mosolyogni nem volt kedvem. Bűntudatom volt.
- Nagyon fáj? - Abból ítélve, mekkorát kiáltott, gyanítottam, hogy igen... De valamit mondani akartam. Tudtam, hogy meg kellett volna köszönnöm, mégsem tudtam rászánni magam. Túl sokan szöszöltek amúgy is körülöttünk, és... Egyszerűen nem tudtam kimondani, viszont ettől még érdekelt, hogy van. Abban bíztam, hogy később, ha kettesben maradunk, még lesz alkalmam meghálálni a segítségét.


Jacqueline Amory
Episode 1: No Man's Land Z1HCfOqEpisode 1: No Man's Land Tumblr_inline_nmarwqSN6I1sccn28
A múlt emléke :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Da00TWp
Episode 1: No Man's Land 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6a31545448396c724c46696541673d3d2d3630333833343939342e313536383261393836323931396234313735363739383033343438382e676966
Gyengeség(ek) :
nem bírja a vér látványát
Felszerelés :
• elemlámpa (nincs pótelem)
• 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
• instant kávépor
• takaró/pokróc
• bicska
• vízálló gyufa
• alap elsősegélycsomag
• iránytű + térkép
• 10 m damil
• 2 darab tőr
• altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
Első szint

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Szer. Nov. 20, 2019 1:02 pm

Siofra Caraway
2019 egyik kiválasztottja


Chester halk megjegyzésére érdeklődve ránéztem, végül bólintottam, jelezve, nem kell közelebb kerülnie Dmitrihez és nem is fogom elárulni a "titkát". Annyira nem titkolta, látszott rajta, hogy megviseli a dolog, de azért tudatni akartam vele, hogy nincs ebben semmi rossz. Rengetegen segítettek, így végül sikerült felhúzni mindhármójukat. Eléggé elfáradtam a végére, nem szoktam hozzá ezekhez az erőpróbákhoz. A nadrágomba töröltem a tenyeremet, de nem mentem messzire a gödörtől, a távolból figyeltem, hogyan látják el Dmitriéket.
- Ügyes mentőakció - csatlakoztam a húgom dicséretéhez, amit a fiúkhoz intézett, majd Felicityre is külön rámosolyogtam. - Neked is! - Még mindig büszke voltam rá. Nem nézte volna ki belőle az ember, de igenis látszott rajta, hogy van esélye ebben a játékban. Felsandítottam Chesterre, hogy lássam, hogy van, végül megérintettem a felkarját.
- Minden rendben? Meleg helyzet volt. - Tényleg az volt. Nem sokon múlt, hogy elveszítsünk valakit már most... Bárki beleeshetett volna abba a csapdába, és ki tudja, mennyi volt még elrejtve a környéken. - Oda kell figyelnünk, mikor tovább megyünk. Maradjunk együtt - javasoltam, és a húgomat is magunk mellé szántam. Mégiscsak kellett valami stratégia, és igenis össze kellett fognunk.


Siofra Caraway
Episode 1: No Man's Land GiphyEpisode 1: No Man's Land Source
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Episode 1: No Man's Land F754b7062e3edeb19e097b7e0ccd1d12
married with Benjamin Caraway, has two beautiful angels
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_pjrr8xR89K1v7dwos_540
Gyengeség(ek) :
vérzékenység
Felszerelés :
3 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök • 5 darab energiaszelet • egy kulacs víz (1 liter) • takaró/pokróc • világító neonrúd (néhány óráig hat) • karóra • vízálló gyufa • rádió/adóvevő • 10 m damil • 2 darab tőr • robbanó golyók (20 darab)
Jelenlegi szint :
Első szint: Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Nov. 18, 2019 2:56 am

Chester Reed
2019 egyik kiválasztottja

Welcome to my Life
• • pray to God he hears you

A lány szavaira a számat húztam, s félrenéztem, le a földre.
- Hős? Aligha… bár lehetséges, hogy Nerissa kitalál mindenféle hősi sztorit, amivel teletömi a kislány fejét. Ő már csak ilyen. – Felnevettem kicsit, majd megráztam a fejemet. Fájt rájuk gondolni. Velük akartam lenni. Hiányoztak, pedig még csak most kezdődött el a játék…
Örültem, hogy Siofra mellém állt, bár nem volt kedvem vitát szítani, vagy ellentétet képezni közöttük. De nem tetszett, ahogyan az a srác beszélt egy életről. Ennyi erővel akkor is így vélekedne, ha ő esett volna bele a csapádba? Ebben kételkedtem. Nagyon is.
A kissrác kicsit furának tűnt, de nagy eséllyel csak félt. Ezt viszont nem akarta bevallani, a szavai legalábbis azt mutatták, hogy mennyire bátor és erős, de… csak leplezni akarta az igazságot. Kicsit magamat láttam benne, bár én a gyengeségemet is kimutattam, főleg amióta elkezdődött a játék.
Siofra kérdésére azonnal kapcsoltam és odaléptem, elkapva a kötelet.
- Segítek, csak… csak a vért ne kelljen látnom – Jegyeztem meg olyan halkan, hogy csak ő hallja. A vértől egyenesen rosszul voltam és nem akartam, hogy már most kibukjak tőle.
Sikerült felhoznunk Dmitrit és a többieket is. Hálát adtam az égnek. Siofra mellől viszont nem mozdultam, magam sem tudom, miért. Mellette állva néztem el az orvosi csapatunk felé, akik tették a dolgukat.

211 words ♡ note: Sad


Chester Reed
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_navowoP06a1rb92cnEpisode 1: No Man's Land Tumblr_inline_navosjDvN81rb92cn
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_navos15INY1rb92cn
Gyengeség(ek) :
✠ hemofóbia (a vértől való félelem, és látására való elrettenés)
Felszerelés :
✠ elemlámpa (nincs pótelem)
✠ 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
✠ 5 darab energiaszelet
✠ egy kulacs víz (1 liter)
✠ bicska
✠ karóra
✠ vízálló gyufa
✠ két méter kötél
✠ rakétapisztoly
✠ 2 darab tőr
✠ altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
✠ Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Nov. 18, 2019 2:49 am

Felicity Treadway
2019 egyik kiválasztottja

Hunger games





- Felicity. – Reagáltam egyből, de nem a nevem volt a legfontosabb, hanem az, hogy segítsünk. Kissé ideges voltam, de ez a mozdulataimon mégsem látszott. Nem remegett a kezem, nem kapkodtam, csak vártam a fiú utasításait.
- Értettem, addig előkészítem – Amint lehetőségem volt rá, a dobozból én is szemezgetni kezdtem. Megtaláltam a fájdalomcsillapítót, így azt tettem félre magam mellé. Aztán csak várnunk kellett, hogy a fiúk-lányok, együttes erővel felhozzák Dmitrit. Szinte hátborzongató volt az egész helyzet. Az járt a fejemben, hogy melyikünk lesz a következő, vagy épp ki szenved halálos sérülést legközelebb.
A férfit sikerrel hozták fel, s az utasításokat, amit Ari adott, követtem; a seb körül leszedtem az anyagot és adtam be fájdalomcsillapítót a férfinak. Közben beszéltem hozzá, nyugtattam a szavaimmal. Aztán Aristide elrendezte a dolog oroszlánrészét, így végül megkönnyebbülten sóhajtottam fel. Dmitrire mosolyogtam. A legvégén, ha az orvosunk mindennel végzett, letisztítottam teljesen a seb körül. Fertőtlenítés és a többi. Végül elkezdtem csendesen elpakolni, s közben elnéztem a srácok felé, akik lementek a férfiért.
- Szép volt, fiúk! – Szóltam oda neki, habár nem tudtam, figyelnek-e egyáltalán.



176 words || let her go || note: - || kredit




Felicity Treadway
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_pozj8cdbg01t9ndkh_1280Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_pozj7pgegX1t9ndkh_1280
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Paralyzed
Shape Of You
Find A Way Back
Perfect
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_pozj8s8nr21t9ndkh_1280
Gyengeség(ek) :
✶ nem tud úszni,
allergiás a mogyoróra
és távollátó ✶
Felszerelés :
✶ 9 darab energiaszelet ✶
✶ 1 tábla csoki ✶
✶ elemlámpa (nincs pótelem) ✶
✶ egy kulacs víz (1 liter) ✶
✶ esőkabát ✶
✶ karóra ✶
✶ ragasztószalag ✶
✶ két méter kötél ✶
✶ jelzősíp ✶
✶ paprikaspray ✶
✶ vadászkés ✶
Jelenlegi szint :
✶ KillVille ✶

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Nov. 15, 2019 7:36 pm

Aristide Hill
2019 egyik kiválasztottja


Magam is meglepődtem, hogy mindenki szót fogadott és kérdés nélkül elhitték, hogy értek ahhoz, amit mondok. Elszoktam már tőle, hogy különleges bánásmódban részesítsenek vagy figyelmet szenteljenek nekem, hiszen a Kettesek közt nem számított a rang, mindenki egyenlő volt. Jól esett, hogy elfogadták az utasításaimat.
Ahogy odalépett hozzám egy lány, érdeklődve rápillantottam, lopva végigmértem. Nem vontam kétségbe a szavait, csak biccentettem neki. Egy nővér pont jól jött, így hatékonyabban és gyorsabban tudtunk haladni.
- Jól van. Hogy hívnak? - megvártam, míg odaadja a kötelét a többieknek, addig az előkészített pokróchoz léptem, leguggoltam és szemügyre vettem a kipakolt elsősegély dobozt. Elég hasznos és kielégítő felszerelést találtam benne, így kissé megnyugodtam.
Amikor Felicity csatlakozott hozzám, már a kezébe tudtam nyomni egy tubus fertőtlenítőszert és egy ollót - az előbbiből nyomtam a tenyerembe egy keveset és amennyire lehetett, megpróbáltam sterilizálni a kezem.
- Tedd majd szabaddá a seb környékét, hogy hozzáférjek, aztán adj be neki valami fájdalomcsillapítót. - Közben tovább matattam a dobozban. Előkészítettem a kötszert és a gézlapokat, tű és cérna helyett pedig szerencsére kaptunk kézi eszközt az öltésekhez. Már csak a sérültre volt szükség, és ha a többiek odahozták hozzánk, neki is láttam lekezelni a sebét, Felicityvel együtt dolgozva.
- Úgy látom, egész szerencsésen megúsztad. Teszünk rá egy nyomókötést, lent pedig megpróbálom összevarrni. - Így is lassan fog csak gyógyulni és sokszor kell kötést cserélni majd, de ez már az előttünk álló napok problémája volt, nem a jelen pillanaté.


Aristide Hill
Episode 1: No Man's Land BestFantasticIndianpangolin-max-1mbEpisode 1: No Man's Land Tumblr_o8bcxqoPxZ1v6802go1_500
A múlt emléke :
what was once yours can disappear at any moment
Kapcsolatban :
☾ i need no one
Episode 1: No Man's Land Tumblr_n84kyczKv61qlrr8ro8_250
Gyengeség(ek) :
asztma
Felszerelés :
- 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- 2 darab energiaszelet
- egy kulacs víz (1 liter)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- alap elsősegélycsomag
- iránytű + térkép
- rádió/adóvevő
- jelzősíp
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- higany injekció (3 db)
Jelenlegi szint :
☾ Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Pént. Nov. 15, 2019 7:22 pm

Primrose Astern
2019 egyik kiválasztottja


Egészen hihetetlennek tűnt a mentőakció, amit összehoztunk. Akaratlanul is eszembe jutott, mire lehetne képes az egész Kettes szektor, ha fellázadna az Elitek ellen... Aztán végül elhessegettem a gondolatot és hátrébb húzódva figyeltem, mit kezdenek Dmitrivel. Tudtam, hogy csak útban lennék. Ahogy Haley csatlakozott hozzám, halványan rámosolyogtam. Egy darabig őt figyeltem, próbáltam leolvasni az arcáról, mi járhat a fejében, aztán inkább átkaroltam a vállait, ha engedte, kicsit közelebb húztam magamhoz. Támogatni akartam, hiszen ez a semmiből felbukkant csapda eléggé megrázott mindenkit - engem legalábbis nagyon. Most kezdtem csak tudatosítani magamban, hogy miféle játékba csöppentünk és mik a szabályok. A fele sem volt tréfa.
- Szerinted tovább tudunk így menni? - súgtam neki halkan. Nyilván nem akartam itt hagyni Dmitrit, de az egy másik kérdés, hogy vajon talpra tud-e majd állni az ellátása után. Féltem tőle, mi lesz, ha mozgásképtelenné válik vagy túlságosan lelassít minket.


Primrose Astern
Episode 1: No Man's Land GiphyEpisode 1: No Man's Land Tumblr_mz9lg67ojd1qior2oo2_r2_250
A múlt emléke :
Episode 1: No Man's Land Holland-Roden-holland-roden-38280276-245-160
Gyengeség(ek) :
tériszony
Felszerelés :
- 9 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- 1 darab energiaszelet
- egy kulacs víz (1 liter)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- vízálló gyufa
- iránytű + térkép
- 1 pakli kártya
- 10 m damil
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 14, 2019 9:54 pm

Haley Rodriguez
2019 egyik kiválasztottja

Game on

Pusztítani sokkal könnyebb, mint teremteni.




Prim szavaira nem is akartam figyelni, de mégis megragadt a fejemben.
- Nagyon remélem, hogy nem… legalábbis ne ilyen vagy ehhez hasonló csapdák… - Jó lett volna, de úgy éreztem, sőt, tudtam, hogy Primnek igaza van.
Aztán követtem a férfi utasításait és leraktam az elsősegélydobozt, amit a táskámból halásztam elő, majd letérdeltem és a takarót elkapva leterítettem, ahogyan azt kérte. Elpillantottam utána és hallgattam a szavait, amiket a lentieknek intézett, én közben pedig kinyitottam az elsősegélydobozt, hogy keresgélni kezdjek benne. Tényleg volt fájdalomcsillapító, így azt ki is készítettem. Viszont, ahogy a másik lány is odajött, úgy éreztem, én kissé feleslegessé váltam. Ő szakmabeli volt, én nem, így hát kissé hátrébb csúsztam, hogyha felhozzák Dmitrit, ne legyek túlságosan útban. Sőt, ha tényleg nem volt rám szükség, akkor nagyot nyelve álltam fel és léptem vissza Prim mellé. Figyelemmel követtem az eseményeket és ha kellett, akkor én magam is beszálltam a kötélhúzós mutatványba, bár nem voltam biztos benne, hogy még én is odaférek.
Egyébként megdöbbentő volt kissé, hogy szinte mindenki beszállt a mentésbe. Nem ismertük egymást, mégsem volt kérdés, hogy segítünk Dmitrin. Oké, leszámítva azt a fura srácot… de végül ő is igencsak sokat hozzátett a férfi megmentéséhez. Rossz volt belegondolni, hogy napok, vagy talán hetek múltán, de már nem lesz ekkora összetartás köztünk. Vagyis sejthető volt, hogy nem lesz.

217 words ♞ smokestacks ♞ note: -


Haley Rodriguez
Episode 1: No Man's Land Tumblr_mh7vpniyUK1ree6v1o2_250Episode 1: No Man's Land Tumblr_mip972DnD31rtemcdo4_r1_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
❀ nope. never. ❀
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Tumblr_mip972DnD31rtemcdo1_250
Gyengeség(ek) :
❀ arachnofóbia és agliofóbia ❀
Felszerelés :
❀ 5 darab energiaszelet ❀
❀ 1 csomag keksz ❀
❀ elemlámpa (nincs pótelem) ❀
❀ egy kulacs víz (1 liter) ❀
❀ esőkabát ❀
❀ bicska ❀
❀ alap elsősegélycsomag ❀
❀ iránytű + térkép ❀
❀ rakétapisztoly ❀
❀ paprikaspray ❀
❀ dinamit ❀
❀ patkányméreg ❀
Jelenlegi szint :
❀ killville ❀

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 14, 2019 9:38 pm

Thomas Hell
2019 egyik kiválasztottja

mad hatter
The normal, they make me afraid
The crazy, they make me feel sane

Legalább egy valaki egyetértett velem. Rávigyorogtam Arira, aztán végül, mielőtt letépték volna a fejemet valamennyien, inkább a madár után indultam. Amúgy sem esett nehezemre segíteni, ugyanakkor tényleg úgy gondoltam, hogy egyszerűen itt hagyhatnánk. 12-1 = 11. Azaz, már csak 10 vetélytársa lehetett mindenkinek és… ja, szóval matekozza ki mindenki, mennyivel több esélye lehetett kijutni. Megsúgom: 1 emberrel beljebb lett volna. De ha nem, hát nem! De persze, senki se vesse majd a képemre, ha az utolsó szinten ott állunk tizenketten és pislogunk egymásra, mint borjú az új kapura, mert mindenkit megmentettünk lépten-nyomon a szinteken.
Csak morrantam a Griff szavaira és megnyaltam a szám szélét. Persze, én mentem neki, de ő állt az utamban! Még ilyet…
Hallgattam az önjelölt doki instrukcióit és meg is jegyeztem azokat, majd Dmitrire vetettem egy pillantást.
- Nyugi, akkor csak kiütlek – Vigyorogtam rá, de nem gondoltam komolyan. Vagyis de, viszont nem tettem semmit. Vagyis Griff utasításait követve a férfi elé másztam, majd leguggoltam és erősen megfogtam a karót, mintegy ott tartva a földön, hogy ne mozduljon el, mikor Griff megpróbálja lehúzni róla Dmitrit.
- Ez fájni fog… - Jelentettem ki fintorogva és nagy eséllyel igazam is volt. De ha sikerült a terv, akkor már csak a kötéllel kellett bajlódni. Viszont a sebből folyt a vér és a doki azt mondta, szorítsuk el… így rögtönözve letéptem a ruhámból egy jókora darabot, hogy azzal nem túl precízen, de átkössem a férfi combját.
- Ez addig jó, míg felérsz – Közöltem, aztán elléptem tőle, hogy a fiúk-lányok felhúzhassák. Figyeltem, hogyan emelkedik fel, majd a bökésre meglepve Griffre emeltem a tekintetem.
- Ja, hát… tőlem ez a minimum – Vigyorogtam önelégülten, kissé belefeledkezve a madár szemeibe. Úristen. Talán nekem kéne valami gyógyszer az agybajomra. Megráztam a fejemet és nem nagyon tiltakoztam, mikor maga elé engedett. Amint felértem, nyújtózkodni kezdtem.
- Kemény menet volt – Jegyeztem meg egy nagy sóhaj után, s ekkor pillantottam meg a szöszke öklét. Felvontam a szemöldökömet, majd érdeklődő pillantást vetettem rá. – Neked mi bajod? – Lassan elvigyorodtam és ha még mindig tartotta az öklét, akkor összeütöttem vele az enyémet. Aztán ledobtam magamat a fűbe és elterültem. Az eget kezdtem figyelni, pihentem.

351 words ♡ human ♡ note: mókázzunk *-*


Thomas Hell
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_nmzt5qNOgn1rifr4k_500Episode 1: No Man's Land HappyElderlyDutchsmoushond-size_restricted
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
✃ Nicky-boy or... i'm joking ϟ
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Tumblr_oci4c5k4if1u6ylrxo2_r1_250
Gyengeség(ek) :
✃ retteg a sötéttől, valamint homofób ϟ
Felszerelés :
✃ elemlámpa (nincs pótelem) ϟ
✃ 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök ϟ
✃ 1 csomag keksz ϟ
✃ egy kulacs víz (1 liter) ϟ
✃ bicska ϟ
✃ ragasztószalag ϟ
✃ alap elsősegélycsomag ϟ
✃ iránytű + térkép ϟ
✃ rakétapisztoly ϟ
✃ 2 darab tőr ϟ
✃ altató injekciók (3 db) ϟ
Jelenlegi szint :
✃ KillVille ϟ

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 14, 2019 7:11 pm

Griffin Barnett
2019 egyik kiválasztottja


- Szerintem elég jó esélyeim vannak. - Thomasra mosolyogtam magam mellett. Provokálásnak is szánhatta a megjegyzését, vagy csak fecsegett, nem igazán számított, mert nem hagytam magam csőbe húzni. Egyelőre még nem aggódtam a játék kimenetele miatt, hiszen nem nagyon várt odakint semmi, nem lebegett előttem nagyobb életcél, plusz még rengeteg dolog állt előttünk.
- Segíteni! - Mi másnak? Vihettem volna Reedet is, de ő közelebb állt hozzám. Azért ahogy elkezdett akadékoskodni, felvontam az egyik szemöldökömet. Valahol igaza volt, de nem gondolhatta komolyan, hogy már a játék elején elsétál a bajbajutottaktól... Ahogy kijavította magát, csak sóhajtottam és inkább előre mentem, leereszkedtem a gödörbe. Épp csak elkönyveltem, hogy túléltem a lejutást, amikor lökést éreztem hátulról, majdnem ismét lefejelve a karót.
- Te jöttél nekem... - elhúzódtam azért tőle, bár az előbbi karolgatás után nem értettem, mi baja, de volt most fontosabb dolgunk is. Dmitri sérülése elég komolynak látszott, kész csoda viszont, hogy nem lett nagyobb baja. Azon sakkoztam, hogy kéne megmozdítanunk, míg odafent is elkezdtek szerveződni. Hill instrukció valahogy hitelesnek hangzottak, ezért úgy döntöttem, azzal kezdünk valamit.
- Oké, akkor te fogd meg a karót a lába alatt, én pedig lehúzom róla. Igyekszem gyors lenni. - A végét már Dmitrinek mondtam, együttérző pillantást vetve rá. Bölcs döntésnek láttam, hogy nem kért altatást, ugyanakkor sejtettem, ez mekkora fájdalommal fog járni. Leguggoltam elé, és ha Thomas rendesen megtartotta a karót, akkor kétoldalt megfogtam a seb körül a férfi combját és lehúztam a fadarabról. Egyből rászorítottam a felbugyogó vérre mindkét tenyerem, de csak fent tudtam leszorítani, és ugye alulról is vérzett.
- Tegyük rá a kötelet! - szóltam Thomasnak, fejemmel a ledobott hurok felé kötve. Nem tudtam neki segíteni benne, fogtam a sebet, de ha megoldotta magától is, akkor segítettem Dmitrit a falhoz vinni.
- Húzhatjátok! - A véres kezemre néztem, de nem tudtam, hova törölhetném, így inkább hagytam, hogy rászáradjon a tenyeremre. Aztán Hellre sandítottam magam mellett, kézfejemmel megböktem a könyökét. - Szép munka. - rámosolyogtam, és ha közben kihúzták Dmitrit, akkor intettem Thomasnak, hogy menjen előre nyugodtan. Én igazán ráértem kimászni.
Mindenesetre ha kijutottunk valahogy, a kölyök öklét látva felvontam a szemöldököm. A táskámhoz léptem és megpróbáltam kicipzározni, hogy elővehessem a kulacsot és kezet moshassak.


Griffin Barnett
Episode 1: No Man's Land 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f786857334275324535764d3965673d3d2d3539353439333636382e3135336332336337336333346533616137333733303034333632302e676966Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_o3gcgk2hOi1rifr4k_500
A múlt emléke :
Episode 1: No Man's Land 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f467854705f6f69504d68617574773d3d2d3430313031303038302e313462366531393838666338656165323532313332363937303532392e676966
Gyengeség(ek) :
farkasvakság
Felszerelés :
- 7 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- egy kulacs víz (8 dl)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- alap elsősegélycsomag
- iránytű + térkép
- rádió/adóvevő
- füstgránát
- 2 darab tőr
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- mérgező füstbombák (5 db)
Jelenlegi szint :
Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 14, 2019 6:50 pm

Tobias Thatcher
2019 egyik kiválasztottja


Arra eszméltem, hogy valaki a vállamat szorongatja, és megkönnyebbülten tapasztaltam, hogy még nem csináltam össze magam és nem is lettem rosszul. Egész méltó indítása a játéknak.
- Jah, én maradok, fedezlek titeket, nehogy ránk támadjanak... Őrködök. - magyaráztam a fickónak, bár arról elképzelésem sem volt, mégis ki és honnan támadna ránk, és hogyan védeném meg őket az esetleges veszélyforrástól, de elég helytálló alibinek éreztem ahhoz, hogy hátul maradjak.
Kicsit azért hajtott a kíváncsiság és a tenni akarás, de nem eléggé ahhoz, hogy közelebb menjek. A nyakamat nyújtogattam inkább és figyeltem, ki hogyan segít. Meglepett, hogy két orvos-féle is van a csapatban, magamban lejegyeztem, kikhez kell majd fordulnom, ha valami baj ér. Viszont ahogy elkezdték felhúzni a fickót, csak győzött a jólneveltségem és odasiettem hozzájuk, hogy besegítsek a kötélhúzásba. Sőt, ott maradtam utána is, hogy segítsek a másik kettőnek kimászni.
- Menők voltatok. - tartottam az öklöm egy-egy öklözésre nekik, de ha nem reagáltak volna rá, úgy tettem, mint aki nem is próbálkozott.


Tobias Thatcher
Episode 1: No Man's Land Tumblr_nz9jqeaV221thdow0o1_500Episode 1: No Man's Land Tumblr_m8zcyg2cbk1rt2432
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
i'm too gay for that
Episode 1: No Man's Land Source
Gyengeség(ek) :
nem tud úszni, retteg a víztől
Felszerelés :
• 7 darab energiaszelet
• elemlámpa (nincs pótelem)
• takaró/pokróc
• egy doboz cigi
• esőkabát
• karóra
• rádió/adóvevő
• füstgránát
• 10 m damil
• paprikaspray
• vasrúd
Jelenlegi szint :
kinda gay, oh, I mean Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 9:19 pm

Evelyn Garcia
2019 egyik kiválasztottja

My destiny

An everlasting piece of art




Nem feltétlenül értettem egyet a lánnyal. Persze, alapvetően mindenki „ugyanonnan” indult, de… de mégsem. Neki volt előnye, képzett volt. Én is képzettebb voltam, mint például az a… kislányos apuka. Legalábbis kételkedtem benne, hogy bármiféle módon készült volna a játékra.
Hosszú pillanatokig csak bámultam a férfira, aki lezuhant és aki megmentett engem és Jackiet. Nem hittem el, hogy ezt tette. Miért? Mármint nyilván örültem neki, de az, hogy helyettem ő sérült meg, annak kevésbé. Lassan hátrébb másztam, majd felegyenesedtem. Bólintottam a kérdésre, miszerint jól vagyok-e, bár nem voltam benne biztos. Felrémlettek bennem Kieran szavai, miszerint ne törődjek senkivel, csakis magammal, de ahogy Thomas megkérdezte, mégis mi a francnak hoznánk fel, felment bennem a pumpa.
- Azért, mert kockáztatta az életét értünk, te bolond! – Még hozzá is vágtam volna valamit, ha a kezem ügyébe akad valami. Ehelyett csak lányos erővel vállon csaptam. – Hozzátok fel, kérlek… - Suttogtam neki, majd összeszedtem némileg magamat. Lehet, hogy a végén csupán hatan maradunk, de addig is… sőt. Végig egy csapat leszünk, bármi történjék. Egymás nélkül nem élhetjük túl. Figyeltem, ahogy Griff és Thomas lemennek, majd Aristide felé pillantottam. Egészen addig várakoztam, amíg a kötél elő nem került, ekkor léptem én is a többiekhez. Jackie elé léptem, ott fogtam meg. Láttam rajta, hogy valami nem oké, de csak egy aggódó pillantásra futotta. Ha odalent sikerült a fiúknak kiszedni Dmitrit a fagerenda fogságából és a kötélre erősítették, akkor elkezdhettük felhúzni. Elég sokan voltunk, hittem benne, hogy sikerül.

239 words ❖ célba érsz ❖ note: ez tényleg nem Eldorádó... T_T



Evelyn Garcia
Episode 1: No Man's Land Tumblr_otog3d2Ebv1vxv53vo3_400Episode 1: No Man's Land Tumblr_mozi9dY9j21ru9esko2_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Tumblr_mvv296j6WD1r1mnpno7_250
Gyengeség(ek) :
arzonfóbia (rettegés a tűztől) ✮
Felszerelés :
3 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök ✮
6 darab energiaszelet ✮
egy kulacs víz (1 liter) ✮
világító neonrúd (néhány óráig hat) ✮
karóra ✮
ragasztószalag ✮
rádió/adóvevő ✮
füstgránát ✮
hangtompított pisztoly (40 db töltény) ✮
5 darab dobócsillag ✮
higany injekció (3 db) ✮
Jelenlegi szint :
KillVille ✮

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 8:59 pm

Dmitri Petrov
2019 egyik kiválasztottja

How to Save a Life?
I lost a friend Somewhere along in the bitterness

Sosem tűrtem a fájdalmat. Illetve úgy fogalmaznék, hogy a fájdalom küszöböm valahol a béka feneke alatt volt és rettentően szenvedtem ebben a pillanatban. Nem volt csoda, hisz át volt szúrva a combom egy éles, hegyes fagerendával. Megmoccanni alig bírtam, vagyis csak nem mertem. Összeszorítottam a fogaimat, így próbáltam elcsitítani magamat. Arra nem számítottam viszont, hogy segíteni akarnak rajtam. Talán csak az előző évadokból indultam ki, abból, hogy a legtöbben simán hátra hagyják azt, aki bajba került… vagy megsérült. Valahol még meg is érdemeltem volna, hisz én voltam akkora marha, hogy önként jelentkeztem.
Hallottam ugyan foszlányokat, de szinte semmi sem jutott el igazán hozzám. Hallottam, de nem értettem. A fájdalom volt az egyetlen, amire koncentrálni tudtam. Remegni kezdtem kissé, ahogy végül rászorítottam némileg a combomra, abban a reményben, hogy így kevésbé fáj majd a sérülés. Tévednem kellett. Sőt, talán csak felerősítette a fájdalmat. Mire feleszméltem, már ketten ott voltak körülöttem. Nagyot nyeltem, majd a vállam felett hátrasandítottam arra a srácra, aki odaállt. A szavai nem tetszettek.
- Ígyis pokolian fáj… - Sziszegtem alig hallhatóan, a paskolásra meg kissé összébb húztam magamat. Úgy éreztem, lever a víz is. Griff karjába kapaszkodtam viszont, ha nem húzódott el. Fél lábon álltam már egy ideje, tekintve a szúrást a másikon.
- Nem, ne altass… valahogy kibírom – Szögeztem le egyből, majd felpillantottam Aristide-ra. Vajon ő orvos? Mindegy, a lényeg az volt, hogy segítenek. Már csak abban kellett reménykednem, hogy tényleg jó kezekben vagyok. De a szívem mélyén úgy éreztem, igen.

244 words ♡ Believer ♡ note: #komolysérülés (1/25)


Dmitri Petrov
Episode 1: No Man's Land Tumblr_mpwik3tcb81qcm0jmo2_250Episode 1: No Man's Land Tumblr_nfulukwqbl1qdr2k0o6_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
✘ Oh, well... i'm single.
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Tumblr_nfulukwqbl1qdr2k0o4_250
Gyengeség(ek) :
✘ farkasvakság és szívbetegség
Felszerelés :
✘ elemlámpa (nincs pótelem)
✘ 5 darab energiaszelet
✘ egy kulacs víz (1 liter)
✘ takaró/pokróc
✘ bicska
✘ karóra
✘ vízálló gyufa
✘ mp3 lejátszó és fülhallgató
✘ 10 m damil
✘ paprikaspray
✘ altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
✘ KillVille

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 8:43 pm

Siofra Caraway
2019 egyik kiválasztottja


Átéreztem Felicity fájdalmát, hiába próbált erős maradni. Egy nappal az esküvője előtt besorsolni... Kegyetlenség volt. Ha tehettem volna, talán tényleg átvállaltam volna a helyét, nem mintha én könnyebb szívvel hagytam volna magára a saját családomat. Még akkor sem, ha Benivel mostanság rengeteg problémánk volt... Attól még szerettem őket, ahogy a gyerekeket is. Mielőtt túlságosan elérzékenyültünk volna a témán, inkább odahúztam Chesterhez.
- Igen, pontosan tudom. De gondolj arra, hogy a gyerkőc szemében máris egy hős vagy. Adjon erőt az, hogy hozzá vissza kell térned. - És tényleg vissza kellett. Mindenki megérdemelte, hogy kijusson, egy gyermeket mégsem tehettünk árvává... Érdeklődő mosollyal hallgattam a férfi szavait, az idegessége felett szemet hunyva, hiszen mindannyian azok voltunk, Felicityére pedig helyeslőn bólogattam.
- Így van. Ez közös mindannyiunkban. - Kezet ráztam közben Chesterrel. - Siofra Caraway. Ne aggódj! - A kezén lévő gyűrűre pillantottam, aztán a sajátoméra. Hirtelen szörnyen magányosnak éreztem magam. Ekkor hangzott fel a kiáltás elölről, amitől ugrottam egy aprót. Összenéztem a többiekkel, majd a húgom után siettem én is megnézni, mi történt.
- Jól van? - kiáltottam le a fickónak, bár láthatóan élt és tudatánál volt, amit jó jelnek könyveltem el. Nem mintha értettem volna hozzá. Enyhe büszkeséggel figyeltem, Feli hogyan veti be a szaktudását, aztán észbe kaptam, mikor az egyik fickó megpróbálta elvicceskedni a helyzetet.
- Chesternek igaza van. Együtt kell működnünk, ha el akarunk jutni az utolsó szintre. Senkit nem hagyunk hátra. - közöltem makacsul, és ahogy előkerült a kötél, átvettem azt az egyik lánytól.
- Szuper! - csináltam rá egy horgot, a végét pedig ledobtam a lyukba. - Mi lenne, ha belebújtatnátok a felsőtestét, mi meg megpróbáljuk felhúzni? Aztán leengedjük nektek is. - vetettem fel, de egyedül képtelen lettem volna három férfit felhúzni, egyesével sem, úgyhogy hátranéztem a többiekre, főleg Chesterre.
- Minden rendben? Segítesz? - Enyhe terpeszbe álltam közben, felkészülve a feladatra. Kihívásra. Attól függ, honnan néztük.


Siofra Caraway
Episode 1: No Man's Land GiphyEpisode 1: No Man's Land Source
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Episode 1: No Man's Land F754b7062e3edeb19e097b7e0ccd1d12
married with Benjamin Caraway, has two beautiful angels
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_pjrr8xR89K1v7dwos_540
Gyengeség(ek) :
vérzékenység
Felszerelés :
3 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök • 5 darab energiaszelet • egy kulacs víz (1 liter) • takaró/pokróc • világító neonrúd (néhány óráig hat) • karóra • vízálló gyufa • rádió/adóvevő • 10 m damil • 2 darab tőr • robbanó golyók (20 darab)
Jelenlegi szint :
Első szint: Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 8:31 pm

Jacqueline Amory
2019 egyik kiválasztottja


Nem akartam egyből felfedni az indítékaimat, így csak töprengve bólogattam a lány szavaira. Én sem akartam önként jönni. Reméltem, hogy kiválasztanak, de nem jelentkeztem volna, ha ez nem történik meg. Féltem beismerni, de talán annyira nem kötődtem az apámhoz, hisz sosem láttam, sokkal inkább a kötelességtudat, a remény és a kíváncsiság hajtott.
- Mindenkinek egyenlő esélyei vannak. Az nem mindegy, hogyan használja őket. - Attól, mert képzettebbnek tűnhettem, még megvolt a magam gyengesége, másoknak meg az erősségeik. Ezt tudtam és egyáltalán nem akartam lebecsülni őket.
Annyira elmerültem az ég tanulmányozásában, hogy a következő pillanatban már a lökésre eszméltem. Értetlenül tántorodtam hátra, majd ahogy leszakadt a csapda a férfi alatt, a számhoz kaptam a kezem. Te jó ég! Annyira lesokkolt ez az egész. A többiek elkezdtek ugyan mozgolódni körülöttünk, de én csak arra tudtam gondolni, csak azt az egy mondatot mantráztam magamban: kérlek, ne legyen halott, kérlek, ne legyen halott, kérlek... Mély levegőt vettem, lassan rávettem magam, hogy belenézzek a gödörbe. Megkönnyebbülten sóhajtottam fel, látva, hogy életben maradt. Az a rengeteg vér viszont egyből felfordította a gyomrom, lesápadtam, a kezem remegni kezdett. Valaki megkérdezte, jól vagyunk-e, de csak bólintani tudtam. Elfordultam és a hányingerrel küszködve próbáltam összeszedni magam. Az egyik fickó kijelentése segített, elvonta a figyelmem annyira, hogy csúnya pillantást küldjek neki. Igaza volt, persze... De az a férfi minket mentett meg, azért sérült meg. Nem hagyhattam rendezetlenül az adósságot.
- Hála az égnek! - sóhajtottam, mikor a szöszke elővette a kötelet. Ha odaadta, akkor továbbítottam a többieknek. - Húzzuk ki őket! - Néhány lépésről figyeltem, mire jutnak. Kész voltam segíteni felhúzni őket, de nem akartam első lenni a sorban, mert ha meglátom a férfi sérülését, biztos, hogy rosszul leszek...


Jacqueline Amory
Episode 1: No Man's Land Z1HCfOqEpisode 1: No Man's Land Tumblr_inline_nmarwqSN6I1sccn28
A múlt emléke :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Da00TWp
Episode 1: No Man's Land 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6a31545448396c724c46696541673d3d2d3630333833343939342e313536383261393836323931396234313735363739383033343438382e676966
Gyengeség(ek) :
nem bírja a vér látványát
Felszerelés :
• elemlámpa (nincs pótelem)
• 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
• instant kávépor
• takaró/pokróc
• bicska
• vízálló gyufa
• alap elsősegélycsomag
• iránytű + térkép
• 10 m damil
• 2 darab tőr
• altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
Első szint

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 7:51 pm

Chester Reed
2019 egyik kiválasztottja

Welcome to my Life
• • pray to God he hears you

Biccentettem. Igen, mindannyian haza akartunk menni, de ez lehetetlen volt. Sóhajtottam egy nagyobbat, s megköszöntem volna, hogy egyáltalán odajöttek hozzám, de nem várt fordulatok érkeztek. A kiáltás, a zuhanás, az esés… a csapda maga. Megfeszültem kissé, de aztán én magam is elindultam. Viszont láttam, hogy rajtam kívül még van egy kissrác, akinek nem akaródzik odamenni a sérülthöz… ki tudja, mi történt vele és milyen állapotban van, nem igaz? Elnéztem Siofrára, biccentettem neki, majd a kölyökhöz lépve a vállára tettem a kezemet.
- Nem kell odamenned, ha nem akarsz – Megszorítottam kissé, majd elengedtem és úgy pillantottam el, mellőle a társaságra. De ha még mindig menni akart, akkor vele tartottam. A gödörbe csak belestem szinte, de látva, hogy a férfi lábából folyik a vér, elborzasztott. A rosszullét kerülgetett, így hátrébb is léptem, majd mélyen magamba szívtam a levegőt. Remek dolog, ha az ember irtózik a vér látványától, nem igaz? Az egyik srác szavaira azért csúnyán néztem én magam is. Még ha csak viccnek is szánta, … …nem, valójában igaza volt, pont ez volt benne a legborzasztóbb. Eggyel kevesebb, mi? Nem.
- Össze kell fognunk, nem hagyni, hogy rögtön meghaljon valaki közülünk – Mormogtam, aztán erőt vettem magamon. Elkezdtem keresgélni a táskámban a kötél után és volt is, de az egyik lány gyorsabb volt nálam. Reméltem, hogy ki tudják menteni onnan azt a férfit…

220 words ♡ note: Sad


Chester Reed
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_navowoP06a1rb92cnEpisode 1: No Man's Land Tumblr_inline_navosjDvN81rb92cn
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_navos15INY1rb92cn
Gyengeség(ek) :
✠ hemofóbia (a vértől való félelem, és látására való elrettenés)
Felszerelés :
✠ elemlámpa (nincs pótelem)
✠ 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
✠ 5 darab energiaszelet
✠ egy kulacs víz (1 liter)
✠ bicska
✠ karóra
✠ vízálló gyufa
✠ két méter kötél
✠ rakétapisztoly
✠ 2 darab tőr
✠ altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
✠ Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 7:26 pm

Felicity Treadway
2019 egyik kiválasztottja

Hunger games





Kínomban felnevettem Siofra kérdésére és a bökése után egyszerűen belekaroltam.
- Lehet, de nem pont így, vagyis nem ilyen helyen… - Nagyot nyeltem, de mindezek ellenére mosolyogtam. Erőt adott, hogy a nővérem velem volt. Nem tudom, mihez kezdtem volna egyedül nélküle… A sírás kezdett fojtogatni a következő szavakra, amiket kiejtett a száján.
- Már most őrülten hiányzik… - Suttogtam szinte, majd szabad kezemmel kicsit legyezgetni kezdtem magam, hogy a feltörni készülő könnyeket elűzzem vele. Aztán pislogtam néhányat, így néztem újra Siofrára. Ahogy ő karolt belém, elmosolyodtam és indultam is vele ahhoz a férfihoz. Egyedül volt. Én is olyan egyedül lettem volna, mint ő, ha nincs itt a nővérem.
- Üdv – Csatlakoztam be Siofra mellé és figyelni kezdtem a férfit. Oh, gyerek… Nagyot nyeltem. Egy ideje már sejtettem, hogy talán én… de nem volt lehetőségem rá, hogy kivizsgáltassam a dolgot. Elmerengtem ezen, majd hallgattam a férfi válaszát és ránéztem. – Tudjuk, mit érzel. Mindannyian haza akarunk menni – Szinte csak suttogtam és még mondtam volna valami biztatót, de olyasmi történt, amire nem számítottam. Előre kaptam a tekintetemet és lassan rájöttem, hogy mi is történt.
- Csapda… - Suttogtam, aztán elengedtem Siofrát és én magam is elindultam, kissé sietősebb tempóban a többiekhez. Már elég sokan voltak ott, mire én odaértem. Aristide mellé soroltam be.
- Nővér vagyok, szóval… mondd, mit tudok segíteni – Pillantottam rá komolyan. Bárhányszor, mikor életmentésről volt szó, mintha „átkapcsoltam” volna. Nem törődtem semmivel, csak azzal, hogy segítsek. Segíteni akartam.
Elpillantottam a két lányra is, Evelynre és Jackiere, de úgy tűnt, ők legalább nem sérültek meg. A köteles kérdésre levettem a hátizsákot magamról és elkezdtem kutakodni benne.
- Nekem van, kábé két méter lehet – Emeltem ki a táskából.



276 words || let her go || note: - || kredit




Felicity Treadway
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_pozj8cdbg01t9ndkh_1280Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_pozj7pgegX1t9ndkh_1280
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Paralyzed
Shape Of You
Find A Way Back
Perfect
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_pozj8s8nr21t9ndkh_1280
Gyengeség(ek) :
✶ nem tud úszni,
allergiás a mogyoróra
és távollátó ✶
Felszerelés :
✶ 9 darab energiaszelet ✶
✶ 1 tábla csoki ✶
✶ elemlámpa (nincs pótelem) ✶
✶ egy kulacs víz (1 liter) ✶
✶ esőkabát ✶
✶ karóra ✶
✶ ragasztószalag ✶
✶ két méter kötél ✶
✶ jelzősíp ✶
✶ paprikaspray ✶
✶ vadászkés ✶
Jelenlegi szint :
✶ KillVille ✶

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 7:05 pm

Primrose Astern
2019 egyik kiválasztottja


Durcásan felfújtam levegővel az arcom, ahogy a szöszke srác mellénk sorolt és elkezdett közvetetten sértegetni. Miért olyan nagy baj, hogy nem néztem egy brutális és embertelen műsort a saját embereink szenvedéséről? Nem tetszett, hogy ennyire kioktató, Haley legalább normálisabban válaszolt.
- Az apukámék sosem engedték, hogy nézzem. Nem akartam látni, ahogy... Nekem ez az egész túl brutális. - felsóhajtottam, ahogy arra gondoltam, hogy erre most belecsöppentem a közepébe. Nézni sem bírtam, erre átélhetem testközelből az egészet. A sors iróniája! Épp komor gondolataimba merültem volna, amikor felhangzott a kiáltás. Összerezzentem és a szám elé kaptam a kezem, látva, hogy a föld egyszer csak megnyílik a férfi alatt. Még fel is sikkantottam öntudatlanul. Kicsit lassan, késve ugyan, de amint sikerült észbe kapnom, már siettem is oda Hales után.
- Szent ég! Jól vagytok?? - megérintettem a két lány vállát, majd félve lelestem a gödörbe. A mélységtől rögtön szédülni kezdtem, úgyhogy inkább el is oldalaztam, vissza Haley mellé. Ahogy a karomba kapaszkodott, én is belekapaszkodtam az övébe. A gyomrom remegett az idegtől. Legalább ketten a férfi segítségére siettek, habár az egyikük javaslatára, miszerint hagyjuk lent, igencsak csúnya és megrovó pillantást vetettem rá. Már nyitottam a számat, hogy lekiabáljam a haját, de hozzátette, hogy csak viccelt... A tekintetem ugyanolyan szúrós maradt.
- Vigyázzatok! Óvatosan! - Azért aggodalmaskodva utánuk szóltam, mikor lecsúsztak a gödörbe, de a tériszony miatt nem mentem közelebb. Inkább Hales mellett maradtam, hagytam, hogy húzzon, bár ha túl közel vitt volna a gödör széléhez, ellenálltam. Amint megkapta a szöszkétől az utasításokat, biccentettem neki, jelezve, segítek a pokróccal.
- Tele lehet a környék ilyen csapdákkal... - Bele sem mertem gondolni, hogy tényleg így van. Azt hittem, a megpróbáltatásaink majd csak Killville-ben kezdődnek el. Levettem a táskámat és belekukkantottam. A pisztoly láttán eléggé elsápadtam, de rásodortam a takarót és így nem látszott - majd később foglalkozom vele. - Nekem sincs kötelem! - kiáltottam előre.


Primrose Astern
Episode 1: No Man's Land GiphyEpisode 1: No Man's Land Tumblr_mz9lg67ojd1qior2oo2_r2_250
A múlt emléke :
Episode 1: No Man's Land Holland-Roden-holland-roden-38280276-245-160
Gyengeség(ek) :
tériszony
Felszerelés :
- 9 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- 1 darab energiaszelet
- egy kulacs víz (1 liter)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- vízálló gyufa
- iránytű + térkép
- 1 pakli kártya
- 10 m damil
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 6:52 pm

Aristide Hill
2019 egyik kiválasztottja


Olyan hirtelen történt minden. Az egyik pillanatban még lemaradtam kicsit, hogy a vörösékkel váltsak pár szót, aztán már csak a hangokat hallottam, majd azt az ismerős, förtelmes puffanást... Teljesen lefagytam, biztos voltam benne, hogy bármi is történt, a fickónak annyi és jobb, ha minél előbb elhúzunk innét, hagyjuk itt, az sem érdekel. Tudtam, hogy őrültség, de ahogy a dilis fickó elkezdett magyarázni erről, valahogy igazat adtam neki.
- Van benne valami... - motyogtam inkább csak az orrom elé és próbáltam kivonni magam a mentésből. Túlságosan féltem attól, hogy újabb csapdák lehetnek, de ahogy a többiek elkezdtek cselekedni, kötelekről meg kimentésről beszélgetni, valahogy mégis csak sikerült összeszednem magam. Ha valaki segíthet szerencsétlenen, az én vagyok. Sóhajtottam, majd levettem a hátizsákomat, és mivel az egyik lány felajánlotta az elsősegélycsomagját, intettem neki, hogy hozza közelebb.
- Tedd le oda. - böktem egy szabad részre az úton, majd kivettem a táskámból a pokrócot és odadobtam neki. - Ezt is terítsd le oda. - A gödör széléhez léptem, óvatosan, nehogy lecsússzak, és vetettem pár gyors pillantást lefelé, hogy felmérjem a sebet.
- Ne altasd el! Utána nehezen tér magához és cipelnünk kell. Kell lennie fájdalomcsillapítónak az elsősegélydobozban, addig meg kibírja. - Fel sem tűnt, hogy úgy beszélek a sérültről, mintha nem hallana minket. - Fölfelé húzzátok, lehetőleg minél gyorsabban, de óvatosan. Utána szorítsa el valamelyikőtök a sebet, amíg fel nem húzzuk. - A mentésben nem óhajtottam segíteni, inkább mentem megnézni, hogy a lány úgy tett-e a takaróval és a dobozzal, ahogy kértem. Ellenőriztem, pontosan milyen felszereléssel kell dolgoznom.


Aristide Hill
Episode 1: No Man's Land BestFantasticIndianpangolin-max-1mbEpisode 1: No Man's Land Tumblr_o8bcxqoPxZ1v6802go1_500
A múlt emléke :
what was once yours can disappear at any moment
Kapcsolatban :
☾ i need no one
Episode 1: No Man's Land Tumblr_n84kyczKv61qlrr8ro8_250
Gyengeség(ek) :
asztma
Felszerelés :
- 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- 2 darab energiaszelet
- egy kulacs víz (1 liter)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- alap elsősegélycsomag
- iránytű + térkép
- rádió/adóvevő
- jelzősíp
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- higany injekció (3 db)
Jelenlegi szint :
☾ Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 6:27 pm

Haley Rodriguez
2019 egyik kiválasztottja

Game on

Pusztítani sokkal könnyebb, mint teremteni.




Rámosolyogtam Primre, miután visszahúztam a kezemet tőle, aztán útnak indultunk. Nem bántam, hogy nem elől megyünk. Ahogy végignéztem a társaságon, mindenki megtalálta a maga klikkjét. Nem tudtam, ezek mennyire maradandó felállások, de mindenesetre érdekes volt, különösen a fiúk hármasa. Elgondolkodtam valamin, majd Prim kérdésére rápillantottam a szemem sarkából. Meglepődtem. Ezért sem reagáltam azonnal, de végül az egyik srác beelőzött. Sóhajtottam, majd ingattam kicsit a fejemet.
- Te sose nézted ezt a műsort? Tényleg mindig Killville az első szint. S ez még csak a kezdet… minden egyre rosszabb lesz és nem mindig szörnyekre, vagy efféle dolgokra kell számítani – Magyaráztam neki, majd megcsóváltam a fejemet. – Nem egyszerű… nagyon nem.
A hangzavarra összerezzentem és meg is torpantam ijedtemben. Mi a fene történt?! A szívem azonnal a torkomba ugrott, hogy ott dobogjon tovább. Valahogy ijesztő volt már ez az egyetlen egy kiáltás is. Lefagyva figyeltem, ahogy néhányan egy gödör köré lépnek, aztán lassacskán erőt vettem magamon. Tettem egy lépést, majd még egyet, de ha ott volt Prim mellettem, akkor megfogtam a karját.
- Ugye… életben van? – Csak ennyit tudtam kiejteni a számon. Akkor nyugodtam meg kissé, mikor az ex-rendfenntartó ért oda, s közölte, hogy lemennek érte. Nagy kő esett le a szívemről. – Él… ez jó. Remek… - Nem volt kedvem máris egy halálesettel foglalkozni. Az lett volna a legjobb, ha mindannyian túléljük és kijutunk, de ekkor… ebben a pillanatban tudatosult bennem igazán, hogy nem. Nem fogja mindannyiunk túlélni.
Összeszedtem magamat és kissé megszorítottam Prim karját, így indultam el, de húztam őt is, ha nem jött volna magától.
- Van nálam elsősegély holmi – Közöltem, lepillantva a gödörbe a három fiúra. – Kötél viszont nincs… - Tettem hozzá, nagyot nyelve. A látvány is rossz volt, nemhogy átélni, ahogy az a fagerenda… azt hiszem, én a fájdalomba pusztultam volna bele.

292 words ♞ smokestacks ♞ note: -


Haley Rodriguez
Episode 1: No Man's Land Tumblr_mh7vpniyUK1ree6v1o2_250Episode 1: No Man's Land Tumblr_mip972DnD31rtemcdo4_r1_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
❀ nope. never. ❀
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Tumblr_mip972DnD31rtemcdo1_250
Gyengeség(ek) :
❀ arachnofóbia és agliofóbia ❀
Felszerelés :
❀ 5 darab energiaszelet ❀
❀ 1 csomag keksz ❀
❀ elemlámpa (nincs pótelem) ❀
❀ egy kulacs víz (1 liter) ❀
❀ esőkabát ❀
❀ bicska ❀
❀ alap elsősegélycsomag ❀
❀ iránytű + térkép ❀
❀ rakétapisztoly ❀
❀ paprikaspray ❀
❀ dinamit ❀
❀ patkányméreg ❀
Jelenlegi szint :
❀ killville ❀

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 6:10 pm

Thomas Hell
2019 egyik kiválasztottja

mad hatter
The normal, they make me afraid
The crazy, they make me feel sane

Érdeklődve hallgattam a madarat. Nem volt nehéz elképzelnem, hogy ellenáll a társainak, avagy a parancsnak. Olyan tipikus jófiús arca volt, aki a légynek sem ártana, ha nem lenne muszáj.
- Könnyes… gondolom zokogtál, mikor búcsút intettél nekik – Felvontam a szemöldökömet. – Bár most biztos zokognál legszívesebben, nem? Mert most… itt vagy. S ki tudja, túléled-e, drága barátom – Megpaskoltam a vállát, de továbbra sem eresztettem el, így hallgattam a további szavait. Hümmögtem.
- Hmmm, unalmas lehetett… - Jegyeztem meg még mindig hümmögve, aztán összerezzentem a kiáltásra. Oh, baszki. Mi a franc történt? A végén még szívrohamot kapok. Elnyomtam egy ásítást, majd ahogy megragadta Griff a mellkasomnál a ruhát, a szemeim kipattantak. Na ácsi, azért ennyire jóban nem vagyunk, hogy…
- Oh… mi? Minek? – Fintorogtam, ráncoltam a homlokomat, de nem volt más választásom és nem is volt kedvem ellenkezni. Megköszörültem a torkomat, ahogy odaértünk. Lepillantottam a gödör alján levő férfira és már messziről kiszúrtam a sérülését.
- Uhh, elég csúnya – Fintorogtam tovább, aztán ahogy megkocogtatta a madár a karomat, ránéztem. – Pa-parancsolsz, madárkám? – Kissé hitetlenkedve bámultam rá. – Mi a francnak hoznánk fel? Nézzétek már a jó oldalát. Egy vetélytárssal kevesebb – Felröhögtem szinte, aztán, ha láttam, hogy mennyire csúnyán néznek rám, megköszörültem a torkomat. – Csak poén volt. Persze, hogy lemegyek… - A szemeimet forgattam, majd Griff után csúsztam, le a gödörbe. Szinte nekiütköztem a hátának, így automatikusan átkaroltam, aztán a következő pillanatban eltoltam magamtól. – Menj már előlem… - Morrantam, aztán én magam is szlalomozni kezdtem a kihegyezett fagerendák között. – Te jó ég. Ennyi munkát beleölni ebbe… és még csak nem is sikerült a tervük – Érintettem meg az egyik fagerenda hegyét, aztán sietve tovább mentem, beérve Griffet. Aztán Dmitrire pillantottam és végül mögé léptem.
- Fogd te is, hogy meg tudjuk emelni, vagy… vagy kiránthatnánk a fagerendát. Az egyszerűbb műveletnek tűnik, bár fájdalmasabb is, de hát… igazából mindenhogy fájni fog, haver – Paskoltam meg Dmitri karját, bár kezdtem úgy érezni, hamarosan meglincselnek a stílusom miatt.
- Egyébként meg, ha javasolhatok valamit… izé. Van valakinél kötél? Ja, meg felajánlhatok egy… altató injekciót is. Addig se érzed a fájdalmat – Közöltem ezúttal komolyan, Dmitrire pillantva. A kötélre mellesleg azért gondoltam, mert azzal egyszerűbb lenne kihalászni innen a férfit.

358 words ♡ human ♡ note: mókázzunk *-*


Thomas Hell
Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_nmzt5qNOgn1rifr4k_500Episode 1: No Man's Land HappyElderlyDutchsmoushond-size_restricted
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
✃ Nicky-boy or... i'm joking ϟ
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land Tumblr_oci4c5k4if1u6ylrxo2_r1_250
Gyengeség(ek) :
✃ retteg a sötéttől, valamint homofób ϟ
Felszerelés :
✃ elemlámpa (nincs pótelem) ϟ
✃ 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök ϟ
✃ 1 csomag keksz ϟ
✃ egy kulacs víz (1 liter) ϟ
✃ bicska ϟ
✃ ragasztószalag ϟ
✃ alap elsősegélycsomag ϟ
✃ iránytű + térkép ϟ
✃ rakétapisztoly ϟ
✃ 2 darab tőr ϟ
✃ altató injekciók (3 db) ϟ
Jelenlegi szint :
✃ KillVille ϟ

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 5:19 pm

Griffin Barnett
2019 egyik kiválasztottja


Hell adóvevőre vonatkozó megjegyzésén csak cinkosul elmosolyodtam, a kölyök közbemotyogására nem is nagyon reagáltam semmit, csak szélesebb és titokzatosabb lett a grimasz az arcomon. Szóvá akartam tenni valamit, de inkább hallgattam, a csapat amúgy is útnak indult.
- Nem igazán értettem egyet a parancsaikkal. Amikor nem voltam hajlandó megverni egy ártatlan Kettest, úgy látták, jobb, ha könnyes búcsút veszünk egymástól. - Nem voltam büszke arra, amit rendfenntartóként tettem, viszont még időben beláttam a rendszer árnyékos oldalát és kiszálltam. Tény, nem voltam olyan magas pozícióban sosem, hogy ebből gond legyen.
Hagytam, hogy Hell a nyakamba akaszkodjon, szó szerint, habár kicsit furcsálltam ezt a nagy haverkodást.
- Csupa napsütés és szivárvány. - forgattam meg a szemem. - Az egyenruhát egyébként kifejezetten szerettem. Meg a hatalmat. Jó érzés volt. De az érzéseimet nem tudtam teljesen kikapcsolni. Különböző őrtornyokban éltünk, mindenkinek megvolt a maga központja, szektora, amit általában nem váltogatott. - Nem voltam benne biztos, tényleg érdeklik-e a részletek, de azért megosztottam vele pár dolgot, míg a kiáltás belénk nem fagyasztotta a szót. - Mi történt?! - kiáltottam előre. Nem figyeltem, így nem láttam, mi történt, de első dolgom volt megragadni Hell mellkasán a ruhát. - Te gyere velem. Te maradj itt! - szóltam rá a kölyökre, majd magammal vontattam a sor elejére a férfit. A lányok mellé lépve lenéztem a gödörbe, elszörnyedtem a látványon.
- Petrov! Lemegyünk! - megkocogtattam Hell karját, jelezve, ő is velem tart, aztán kibújtam a hátizsákomból és kicsit eloldalaztam balra, kerestem egy olyan részt, ami nem annyira meredek és le tudok csúszni a gödör mentén. Így sem sikerült valami szerencsésen kiviteleznem és majdnem lefejeltem az egyik karót, ami néhány centire volt csupán az orromtól.
- Mi a sz... - Óvatosan, a kihegyezett fagerendák közt szlalomozva eljutottam végül a férfihoz. Szörnyülködve figyeltem a lábán átszúródott fadarabot. - Oké, valahogy leemelünk róla... - Hellre néztem, majd körbe, végül fel.


Griffin Barnett
Episode 1: No Man's Land 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f786857334275324535764d3965673d3d2d3539353439333636382e3135336332336337336333346533616137333733303034333632302e676966Episode 1: No Man's Land Tumblr_inline_o3gcgk2hOi1rifr4k_500
A múlt emléke :
Episode 1: No Man's Land 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f467854705f6f69504d68617574773d3d2d3430313031303038302e313462366531393838666338656165323532313332363937303532392e676966
Gyengeség(ek) :
farkasvakság
Felszerelés :
- 7 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- egy kulacs víz (8 dl)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- alap elsősegélycsomag
- iránytű + térkép
- rádió/adóvevő
- füstgránát
- 2 darab tőr
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- mérgező füstbombák (5 db)
Jelenlegi szint :
Killville

Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Episode 1: No Man's Land Empty
Vissza az elejére Go down
 

Episode 1: No Man's Land

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
E u p h o r i a ● F R P G :: Elsõ szint: Killville-
^
ˇ