Welcome to your life. There's no
turning back. Even while you sleep we will find you.


Megosztás
 

 Episode 1: No Man's Land

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
ÜzenetSzerző
Kedd Nov. 12, 2019 5:02 pm

Tobias Thatcher
2019 egyik kiválasztottja


Örülnöm kellett volna, hogy a leintésen túl a srác nem foglalkozott velem többet, de kicsit zavart a dolog. Belelök a kútba, aztán már nem is vagyok neki érdekes? Mi olyan izgalmas a zsaruban egyáltalán? Nem tettem szóvá a dolgot, magamban duzzogtam csak, fel sem fogva, mennyire gyerekesen viselkedek. Egy kicsit talán csak kirekesztve éreztem magam mellettük, emlékeztetett a Kettes szektori mindennapjaimra. Nem mintha barátkozni jöttem volna ide, sőt... Nem is önszántamból választottam Elysiumot, kicsit mégis örültem, hogy legalább néhány hétig, hónapig nem leszek egyedül. Életemben először.
A kiáltásra felkaptam a fejem, még a vérkeringésem is leállt egy pillanatra. Láttam, hogy elöl történt valami, de csak annyit kaptam el az egészből, hogy az egyik fickó eltűnik a semmibe.
- Szent szar! - Teljesen lefagytam, erre egyáltalán nem számítottam, nem itt, nem most, nem ennyire az elején. Ledermedtem a látványtól, és ugyan a zsaru rám szólt, hogy maradjak, feléjük sem néztem.
- Eszemben sincs közelebb menni! - Úgysem mentek volna sokra a segítségemmel, plusz én aztán meg nem nézem, ha felnyársalta azt a hapsit... Nem, köszönöm, itt hátul tökéletesen elleszek. Ez volt legalábbis bennem, de aztán néhány perc után csak erőt vett rajtam a bajtársiasság, úgyhogy a gödör széléhez siettem én is.


Tobias Thatcher
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_nz9jqeaV221thdow0o1_500Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_m8zcyg2cbk1rt2432
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
i'm too gay for that
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Source
Gyengeség(ek) :
nem tud úszni, retteg a víztől
Felszerelés :
• 7 darab energiaszelet
• elemlámpa (nincs pótelem)
• takaró/pokróc
• egy doboz cigi
• esőkabát
• karóra
• rádió/adóvevő
• füstgránát
• 10 m damil
• paprikaspray
• vasrúd
Jelenlegi szint :
kinda gay, oh, I mean Killville

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 4:39 pm

Evelyn Garcia
2019 egyik kiválasztottja

My destiny

An everlasting piece of art




Attól, hogy beszélgetésbe kezdtem Jackievel, még nem bíztam benne, de ezt nem kötöttem az orrára. Valójában úgy voltam vele, hogy nem éri meg senkiben sem bízni… Kieran bátyja legalábbis megjárta a bizalom dologgal. Elárulták. Én nem akartam hasonló sorsra jutni és Kieran is erre sarkallt. Ideig-óráig nyilván ellehetünk egymással, segíthetjük egymást, de a végén nem számítanak a „baráti” kötelékek, csak az, hogy ki jut ki.
- Valahogy úgy. Nem mintha valaha be akartam volna ide jutni – Vontam vállat, majd hallgattam a további szavait. Talán túlságosan belemerültem a csacsogásba, mert nem igazán figyeltem a környezetemre.
- Akkor neked sok esélyed van a kijutásra – Utaltam a felkészültségére, majd félrepillantottam. Nálam biztosan felkészültebb volt, látszott rajta. Ahogy előrepillantottam, feltűnt a város.
- Azt hiszem, közel járunk! – Azzal a lendülettel még hátranéztem, s ekkor ragadott meg egy erősebb férfi kéz és rántott vissza. A földre puffantam, a következő pillanatban pedig hallottam Dmitri kiáltását. Összerezzentem, majd azonnal a gödör széléhez másztam.
- Úristen… - Ledermedtem. Azt hiszem, abban a pillanatban tudatosult bennem, hogy ez nem egy őszi kis kirándulás.

174 words ❖ célba érsz ❖ note: ez tényleg nem Eldorádó... T_T



Evelyn Garcia
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_otog3d2Ebv1vxv53vo3_400Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mozi9dY9j21ru9esko2_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mvv296j6WD1r1mnpno7_250
Gyengeség(ek) :
arzonfóbia (rettegés a tűztől) ✮
Felszerelés :
3 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök ✮
6 darab energiaszelet ✮
egy kulacs víz (1 liter) ✮
világító neonrúd (néhány óráig hat) ✮
karóra ✮
ragasztószalag ✮
rádió/adóvevő ✮
füstgránát ✮
hangtompított pisztoly (40 db töltény) ✮
5 darab dobócsillag ✮
higany injekció (3 db) ✮
Jelenlegi szint :
KillVille ✮

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 4:21 pm

Dmitri Petrov
2019 egyik kiválasztottja

How to Save a Life?
I lost a friend Somewhere along in the bitterness

Mindenre figyeltem, de valahogy tompának éreztem magamat. Talán nem aludtam ki magamat kellőképpen, bár ha jobban belegondolok, egész éjjel forgolódtam. Tudtam, hogy megváltozik az egész életem, vagy legalábbis egy időre biztosan…
Előrepillantottam, figyelve a lányokat, akik véleményem szerint csupán csacsogtak.
- Figyeljetek a lábatok elé! Bárhol lehet csapda – Jegyeztem meg kissé morgósabban a kelleténél, de ekkor vettem észre valamit a földön. Későn. Még annyi időm volt, hogy Evelynt és Jackiet hátrahúzva megmentsem, de én magam beleestem a csapdába. Egyből átszúrta valami a lábamat, a húsomat, így a hangom szinte az egész erdőt betöltötte. Elnyomtam némi káromkodást, ahogy a vérző combomra pillantottam. A vér folyt a seb körül, s ahogy megmozdultam, a fájdalom ismét belenyilalt. Nem tudtam, hogyan érjek hozzá, vagy mit csináljak. Ki kellett volna húznom magamból valahogyan, de egyelőre megmozdulni sem mertem.

133 words ♡ Believer ♡ note: #komolysérülés


Dmitri Petrov
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mpwik3tcb81qcm0jmo2_250Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_nfulukwqbl1qdr2k0o6_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
✘ Oh, well... i'm single.
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_nfulukwqbl1qdr2k0o4_250
Gyengeség(ek) :
✘ farkasvakság és szívbetegség
Felszerelés :
✘ elemlámpa (nincs pótelem)
✘ 5 darab energiaszelet
✘ egy kulacs víz (1 liter)
✘ takaró/pokróc
✘ bicska
✘ karóra
✘ vízálló gyufa
✘ mp3 lejátszó és fülhallgató
✘ 10 m damil
✘ paprikaspray
✘ altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
✘ KillVille

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 3:59 pm

Euphoria
Avagy: a világ maga
The member 'Játékmester' has done the following action : Dobókocka


#1 'Páros-páratlan' : 1

--------------------------------

#2 'Sérülés' : 2, 3

Euphoria
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_necb2aTPcl1st5z40o4_250Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_necb2aTPcl1st5z40o3_250
A múlt emléke :
Standing in the hall of fame and the world's gonna know your name
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_na5c58Tr6t1s25bcfo4_250
Jelenlegi szint :
The highest

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 3:59 pm

Játékmester
Bábmester a színfalak mögött
1. rész: Senki Földje
Here, in the forest, dark and deep, I offer you eternal sleep...

A versenyzők elindulnak északnak, ahogy az a papíron szerepelt. Az erdei ösvény lassan kiszélesedik előttük és fákkal, bokrokkal szegélyezett földúttá alakul át, amin egymás mellett többen is kényelmesen elférnek. Az út erre már kevésbé sáros, sokkal szárazabb, aki pedig figyel, pár száz méter után megpillanthatja a lombok közt Killville városfalának egy-egy tornyát, szegmensét, ami jelzi, hogy jó irányba haladnak és közel járnak.
Amit már jóval kevesebben vehetnek észre, az a lábuk előtti, avarral és homokkal lehintett csapda, ami néhány méter mély gödröt rejt. A gödör száját hálóval fedték le, erre borították rá a takarást, a gödör alján pedig éles, kihegyezett karók meredeznek az ég felé. Az esés tragikus lehet bárkinek, aki észrevétlenül belesétál a csapdába.

//A csapdát azok vehetik észre, akiknek az Észlelésük nagyobb 3-nál, tehát: Dmitri, Haley, Primrose, Siofra. (Tobias nem, mert ő leghátul sétál). Mesélői kockadobás.
1.) Páros-páratlan kockával: ha páros, észreveszik. Ha páratlan, nem veszik észre a csapdát, vagy csak túl későn.
-- a.) Ha páros: a következő dobás Sérülés kockával történik, hogy megállapítsuk, ki veszi észre először és ki reagálhat a leggyorsabban. 1-4-ig a fenti ember közül valamelyikük, 5-nél mindegyikük egyszerre.
-- b.) Ha páratlan: a Sérülés dobás értéke azt adja meg, hogy melyikük esik bele az elöl sétálók közül a csapdába: Aristide, Dmitri, Evelyn, Jacqueline, 5--ös dobás esetén Evelyn és Jacqueline együtt.
---- b/2.) A harmadik dobást csak akkor kell figyelembe venni, ha valaki beleesett. A Sérülés komolysága 1-3-ig terjedhet, 4 esetén csak Evelyn, 5 esetén csak Jacqueline sérül meg.//





Játékmester
Episode 1: No Man's Land - Page 2 86967808f41b754bb79d4ea0e68dd8f7Episode 1: No Man's Land - Page 2 16bc56e000bede2c94fb63af7af31431
Kapcsolatban :
with power and eternity
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 5ce26e0158016b6ae76ab99dcfb17c53
Episode 1: No Man's Land - Page 2 696d6eab6ea0ec07bd1dadfa7e840de4
Jelenlegi szint :
Elite

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 3:40 pm

Aristide Hill
2019 egyik kiválasztottja


Némán figyeltem, hogyan indul meg a beszélgetés, a zsizsegés körülöttem, mintha csak valami erdei kiránduláson lettünk volna. Nem értettem, mi értelme barátságokat kötni, ha a végén a csapat felét vagy meg kell ölni, vagy hátra kell hagyni... Nem képmutatás ennek függvényében jópofizni másokkal? Oldalra sandítottam Dmitrire, kíváncsi voltam, mi jár a fejében, de mivel nem szólalt meg, én sem nagyon tettem. Fél füllel az előttünk zajló beszélgetést hallgattam.
- Még ennyit sem tudsz? - A magasba szaladt az egyik szemöldököm a vörös kérdése hallatán. Hogy gondolta, hogy túl fog élni egy játékot, aminek a szabályait sem ismerte?
- Az első szint mindig Killville. - válaszoltam meg a kérdést, nem zavartatva magam, amiért beleszólok a beszélgetésükbe. Még fel is zárkóztam kicsit, hogy melléjük érhessek. - Egy kihalt város, tele szörnyetegekkel. Ezen kell átverekednünk magunkat. - Nem hangzott túl biztatónak, de hát minek szépítettem volna? Néhány mérföld és úgyis a saját bőrünkön tapasztaljuk.


Aristide Hill
Episode 1: No Man's Land - Page 2 BestFantasticIndianpangolin-max-1mbEpisode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_o8bcxqoPxZ1v6802go1_500
A múlt emléke :
what was once yours can disappear at any moment
Kapcsolatban :
☾ i need no one
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_n84kyczKv61qlrr8ro8_250
Gyengeség(ek) :
asztma
Felszerelés :
- 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- 2 darab energiaszelet
- egy kulacs víz (1 liter)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- alap elsősegélycsomag
- iránytű + térkép
- rádió/adóvevő
- jelzősíp
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- higany injekció (3 db)
Jelenlegi szint :
☾ Killville

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 3:30 pm

Jacqueline Amory
2019 egyik kiválasztottja


Első látásra olyan jelentéktelennek tűnt a lány, közben pedig látszott rajta, ahogy beszélgetni kezdtünk, hogy okos és felkészült. Úgy emlékszem, nem is láttam annyira összezuhanni a sorsolásnál. Ez egyrészt felébresztette a gyanakvásom, hiszen óvatosnak kellett lennem ilyen vetélytárssal szemben... Másrészt viszont szimpatikusnak találtam, tetszett, hogy ilyen erős.
- De igen. Jól tette, hogy felkészített. Ez a legtöbb, amit Kettesként tehet az ember. - vontam végül vállat, visszagondolva rá, milyen gyerekkorom volt. Talán annyira nem is bántam, hogy feldobhattam egy kis kalanddal. Idebent lenni valahogy jobbnak, otthonosabbnak tűnt, mint a Kettes szektorban, az éhezéshez meg már úgyis hozzászoktunk.
- Sokat edzettem, gyakoroltam, és végignéztem az összes műsort. Talán megéreztem, hogy előbb vagy utóbb be fognak sorsolni. - És a végén tényleg igazam lett. Az eget fürkésztem, miközben sétáltunk, a fák lombjait. Minden olyan átlagosnak tűnt, mintha otthon lennénk. Nem tudtam elhinni, hogy a közelben tényleg élőholtak tanyázhatnak...


Jacqueline Amory
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Z1HCfOqEpisode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_nmarwqSN6I1sccn28
A múlt emléke :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Da00TWp
Episode 1: No Man's Land - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6a31545448396c724c46696541673d3d2d3630333833343939342e313536383261393836323931396234313735363739383033343438382e676966
Gyengeség(ek) :
nem bírja a vér látványát
Felszerelés :
• elemlámpa (nincs pótelem)
• 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
• instant kávépor
• takaró/pokróc
• bicska
• vízálló gyufa
• alap elsősegélycsomag
• iránytű + térkép
• 10 m damil
• 2 darab tőr
• altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
Első szint

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 3:26 pm

Chester Reed
2019 egyik kiválasztottja

Welcome to my Life
• • pray to God he hears you

Feszülten sétáltam, idegesen, a gyomrom dió nagyságúra zsugorodott szinte. Azt hiszem, a hányinger is kerülgetett, de aztán mélyen szívtam magamba a levegőt. Lassan fújtam ki, majd újra be… Nyugtattam magamat, próbáltam átgondolni logikusan a helyzetemet, az esélyeket, hogy mit is kellene tennem. Ekkor lépett oda hozzám a két szőke lány, így kissé meglepődtem, talán össze is rezzentem.
Chester, ideje összeszedned magad, az istenit már!
Korholtam magamat, majd nagyot nyeltem és halványan rájuk mosolyogtam. A tenyerem izzadt, azt töröltem a felsőmbe idegesen.
- Igen, jól láttad és… akkor tudod, hogy mit érzek, ugye? – Elhúztam a számat, a tekintetem keserűen csillogott. – Chester Reed vagyok – Mutatkoztam be, majd kezet nyújtottam, bár előtte még egyszer megtöröltem. – Bocsánat. Egyelőre… túlságosan ideges vagyok. Nem kellene itt lennem, mármint… egyikünknek sem, de mégis itt vagyunk és… - Mély levegőt vettem. – Kilátástalan vagyok. – Vallottam be, bár nem hittem, hogy új tényt közölnék. A legtöbben kilátástalannak érezhettük a helyzetet.

150 words ♡ note: Sad


Chester Reed
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_navowoP06a1rb92cnEpisode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_navosjDvN81rb92cn
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_navos15INY1rb92cn
Gyengeség(ek) :
✠ hemofóbia (a vértől való félelem, és látására való elrettenés)
Felszerelés :
✠ elemlámpa (nincs pótelem)
✠ 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
✠ 5 darab energiaszelet
✠ egy kulacs víz (1 liter)
✠ bicska
✠ karóra
✠ vízálló gyufa
✠ két méter kötél
✠ rakétapisztoly
✠ 2 darab tőr
✠ altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
✠ Killville

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 3:19 pm

Evelyn Garcia
2019 egyik kiválasztottja

My destiny

An everlasting piece of art




Mindig is találékony voltam. De azt hiszem, sokat hozzátett a tudásomhoz az is, hogy rengeteget voltam Kierannal – az ő apja ugyanis komolyan vette a játékra való felkészítést. Amióta a párom bátyja bent ragadt a játékban, azóta őt igyekezett kiképezni mindenféle módon. Nem csak fizikailag, hanem az elméjét is és ebből Kieran sokmindent megpróbált átadni nekem. Bár a fizikai erőm sosem volt kiemelkedő, az eszemet szépen lehetett csiszolni. Nyilván sosem gondoltam, hogy szükség lesz arra a tudásra, de… mint kiderült, tévedtem. De elfogadtam. Magam sem tudom, miért.
A lány bókjára halványan elmosolyodtam, majd felzárkóztam mellé, amennyiben nem bánta.
- Ami azt illeti, a párom tanította meg, hogyan tájékozódjak, ha nincs semmim, csak a természet – A karjaimat is kitártam, némileg körbeforogtam, aztán egy sóhajjal előrefelé kezdtem figyelni. – Minden tudásra szükségünk lesz, ha ki akarunk jutni, nem igaz? – A lányra néztem magam mellett. – Te felkészültél előre erre az egészre? – Érdeklődtem, habár nem bántódtam meg, ha nem akar beszélgetni. Nem olyannak tűnt, akivel könnyű szóba elegyedni.

162 words ❖ célba érsz ❖ note: irány Eldorád--- vagyis... a zombiváros



Evelyn Garcia
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_otog3d2Ebv1vxv53vo3_400Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mozi9dY9j21ru9esko2_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mvv296j6WD1r1mnpno7_250
Gyengeség(ek) :
arzonfóbia (rettegés a tűztől) ✮
Felszerelés :
3 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök ✮
6 darab energiaszelet ✮
egy kulacs víz (1 liter) ✮
világító neonrúd (néhány óráig hat) ✮
karóra ✮
ragasztószalag ✮
rádió/adóvevő ✮
füstgránát ✮
hangtompított pisztoly (40 db töltény) ✮
5 darab dobócsillag ✮
higany injekció (3 db) ✮
Jelenlegi szint :
KillVille ✮

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 2:23 pm

Siofra Caraway
2019 egyik kiválasztottja


Amennyire elkeserített eleinte a húgom jelenléte, most annyira örültem az ismerős arcnak. Az érzés, hogy nem vagyok egyedül és nem csak magamért kell küzdenem, feltöltött erővel. Erősnek kellett maradnom Feli miatt, és Vincent miatt is, és a családom miatt; egyelőre még lelki doppingként gondoltam rájuk, a honvágy ellenére is.
- Egyetlen percre sem hagylak el. Úgyis régóta terveztük, hogy több időt töltünk együtt, nem igaz? - rámosolyogtam, finoman meglökve a vállát az enyémmel. A további szavaitól gombóc nőtt a torkomba, elkapott a sírhatnék, de igyekeztem nem engedni neki. Átkaroltam a vállait és röviden megölelgettem.
- Ki fogunk jutni! Hazaviszlek a vőlegényedhez. Még ki kell mondanod azt az "igen"-t, ne feledd! - megszorongattam kicsit, próbáltam erőt önteni belé, de közben sajgott a bensőm. Mi van, ha nem sikerül? Mi van, ha mindketten itt ragadunk, örökre? Megráztam a fejem és elhessegettem a gondolatot. - Én is örülök, hogy itt vagy. - A homlokom a halántékának döntöttem egy pillanatra, majd elszakadtam tőle és belekaroltam inkább. Támadt egy ötletem.
- Gyere. - rákacsintottam és hátrébb húztam kicsit, lemaradtam vele az egyedül kullogó férfihoz.
- Üdv! - köszöntem rá mosolyogva. - Siofra vagyok, ő pedig Felicity. Jól láttam a sorsolásnál, van egy kislányod? Én is anya vagyok. - Komolyan vettem Gideon szavait. Csapatként kellett működnünk, ehhez pedig jobban meg kellett ismernünk egymást, ki kellett építeni egyfajta bizalmat.


Siofra Caraway
Episode 1: No Man's Land - Page 2 GiphyEpisode 1: No Man's Land - Page 2 Source
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 F754b7062e3edeb19e097b7e0ccd1d12
married with Benjamin Caraway, has two beautiful angels
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_pjrr8xR89K1v7dwos_540
Gyengeség(ek) :
vérzékenység
Felszerelés :
3 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök • 5 darab energiaszelet • egy kulacs víz (1 liter) • takaró/pokróc • világító neonrúd (néhány óráig hat) • karóra • vízálló gyufa • rádió/adóvevő • 10 m damil • 2 darab tőr • robbanó golyók (20 darab)
Jelenlegi szint :
Első szint: Killville

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 2:11 pm

Primrose Astern
2019 egyik kiválasztottja


Haley pesszimizmusa egy kicsit levett a kedvemből, de végül is igazat kellett adnom neki. Ha Játékmester lennék (még belegondolni is szörnyű!), én is valahogy így kezdeném. Eleinte csak a hangulatot fokoznám, próbálnám minél jobban kikészíteni a versenyzőket, aztán amint leengedték a védelmüket.... Felrezzentem a gondolataimból és inkább barátságos mosollyal kezet fogtam vele. Kedves lánynak tűnt. Elfogadtam a segítségét és feltápászkodtam a földről, leporolva a nadrágomat.
- Köszi! - rámosolyogtam, mielőtt elindultunk volna, csatlakozva a többiekhez. A széldzsekim zsebébe csúsztattam mindkét kezem, próbáltam egy kellemes, erdei túraként felfogni ezt az egészet, közben azon töprengtem, milyen emlékeim vannak az előző versenyekből erről a szintről.
- Tudja valaki, mi ez a szint? Mik a nehézségei, a veszélyei? - érdeklődtem félhangosan, majd kíváncsian Haleyre sandítottam, elsősorban tőle várva a választ. Arra gondoltam, jobb lenne átbeszélni és felkészültnek lenni a kihívásokra.


Primrose Astern
Episode 1: No Man's Land - Page 2 GiphyEpisode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mz9lg67ojd1qior2oo2_r2_250
A múlt emléke :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Holland-Roden-holland-roden-38280276-245-160
Gyengeség(ek) :
tériszony
Felszerelés :
- 9 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- 1 darab energiaszelet
- egy kulacs víz (1 liter)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- vízálló gyufa
- iránytű + térkép
- 1 pakli kártya
- 10 m damil
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
Killville

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 1:14 pm

Felicity Treadway
2019 egyik kiválasztottja

Hunger games





A nővérem mosolya egy kicsit megnyugtatott. Sőt, a tudat, hogy itt volt, egyszerre volt megnyugtató és aggasztó is. Jó volt, mert volt valaki, akiben feltétel nélkül bízhattam, s rossz volt, mert mindketten ebben a játékban voltam. Ami nem is volt játék. Figyeltem, hallgattam a többieket, a levelet, aztán amint megvolt az irány, elindultam, de felzárkóztam Siofra mellé.
- Maradjunk együtt, jó? – Néztem rá, nagyot nyelve, majd a el a többiek felé. A fiúk hármasára, a lányok kettesére, majd a maradékra. Jó, hát Dmitri vagy Chester nem igazán csapódott hozzá senkihez igazán. S ez érthető volt. Visszanéztem a nővéremre, majd előre.
- Fogalmam sincs, kijutunk-e innen valaha, de… bármennyire is hangzik rosszul, örülök, hogy itt vagyunk egymásnak – Jegyeztem meg halkan neki, de nem néztem rá. A szememet égették a könnyek. – Persze, jobb lenne odakint… de nem fogok elkezdeni sopánkodni – Mosolyt erőltettem magamra.



141 words || shape of you || note: - || kredit




Felicity Treadway
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_pozj8cdbg01t9ndkh_1280Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_pozj7pgegX1t9ndkh_1280
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Paralyzed
Shape Of You
Find A Way Back
Perfect
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_pozj8s8nr21t9ndkh_1280
Gyengeség(ek) :
✶ nem tud úszni,
allergiás a mogyoróra
és távollátó ✶
Felszerelés :
✶ 9 darab energiaszelet ✶
✶ 1 tábla csoki ✶
✶ elemlámpa (nincs pótelem) ✶
✶ egy kulacs víz (1 liter) ✶
✶ esőkabát ✶
✶ karóra ✶
✶ ragasztószalag ✶
✶ két méter kötél ✶
✶ jelzősíp ✶
✶ paprikaspray ✶
✶ vadászkés ✶
Jelenlegi szint :
✶ KillVille ✶

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 12:57 pm

Thomas Hell
2019 egyik kiválasztottja

mad hatter
The normal, they make me afraid
The crazy, they make me feel sane

A becézés hallatán elfintorodtam, de végül nem szóltam vissza. Cowboy? Még vehettem volna bóknak is, de az ő szájából ez inkább tűnt beszólásnak, mintsem… bóknak. Na mindegy. Viszont Griff válaszára felvontam a szemöldökömet.
- Na, csak nem rájöttél, hogy szar a rendszer, haver? Ideje volt, hogy belásd. Vagy… várj, csak személyes ellentétek voltak köztetek? – Faggatóztam, talán tapintatlanul és köntörfalazás nélkül. Nem zavart. A megjegyzésemre nem reagált a srác, de a kölyök annál inkább, így rápillantottam. Fintorogva.
- Ezt most fejezd be… - Csúszott ki a számon, majd megráztam a fejemet. Undorodtam a fiú-fiú dolgoktól, mégis csináltam azokat, de… na jó, nem is kellene ezen agyalnom, mégcsak nem is arra tett megjegyzést. Mármint, lehet, csak én láttam bele. Vettem egy mély levegőt, majd a Griff madár mellé szegődtem.
- Nooooos… mesélj, milyen volt a rendfenntartók közt? – Vigyorogtam rá, átkarolva a vállait, így indulva végül útnak. – Komolyan, biztos jobb körülmények közt voltál, mint mi. Vagy nem? Tulajdonképpen te hol éltél? – Faggatóztam, majd elpillantottam a szemem sarkából a kölyök felé is. Amúgy… annyira kis szerencsétlen volt, hogy már-már sajnáltam.

176 words ♡ human ♡ note: mókázzunk *-*


Thomas Hell
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_nmzt5qNOgn1rifr4k_500Episode 1: No Man's Land - Page 2 HappyElderlyDutchsmoushond-size_restricted
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
✃ Nicky-boy or... i'm joking ϟ
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_oci4c5k4if1u6ylrxo2_r1_250
Gyengeség(ek) :
✃ retteg a sötéttől, valamint homofób ϟ
Felszerelés :
✃ elemlámpa (nincs pótelem) ϟ
✃ 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök ϟ
✃ 1 csomag keksz ϟ
✃ egy kulacs víz (1 liter) ϟ
✃ bicska ϟ
✃ ragasztószalag ϟ
✃ alap elsősegélycsomag ϟ
✃ iránytű + térkép ϟ
✃ rakétapisztoly ϟ
✃ 2 darab tőr ϟ
✃ altató injekciók (3 db) ϟ
Jelenlegi szint :
✃ KillVille ϟ

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 12:34 pm

Griffin Barnett
2019 egyik kiválasztottja


Nem akartam beleszólni, ki hogyan játssza ezt a játékot, egyszerűen csak úgy éreztem, a korábbi hivatásomnál fogva van némi tapasztalatom a szervezésben és a túlélésben. Sejtettem, hogy nem fogják csak úgy hagyni, hogy átvegyem az irányítást, ezért nem is törtem ilyen babérokra. A becézés hallatán érdeklődve sandítottam Hellre. Csodálkoztam, hogy megjegyezte a nevem.
- Fordítva, inkább én utáltam ki őket. Csakhogy ők többen voltak. - Így végül eljöttem, fejeztem be egy vállvonással. Megvolt a magam balhéja és meg is lett a böjtje, hiszen besorsoltak, még ha nem is szándékosan, mégis egyfajta sorsszerű ítéletnek tűnt.
- 102.1 - Siofrára néztem, és ahogy működésbe hozta az adóvevőjét, megkönnyebbültem kicsit. Ez még jól fog jönni. Ahogy Evelyn is jelezte, hogy neki is van, értőn bólintottam.
- Minél több van, annál jobb. Állítsd be ezt a frekvenciát - megmutattam a lánynak azt, amit a szöszkével beállítottunk. - Ezen elérhetjük egymást, ha baj van. - Eszembe jutott, vajon a korábbi évek versenyzői kaptak-e ilyesmit, és vajon megtalálnánk-e azt a frekvenciát, melyen kapcsolatba léphetünk velük. Ez egy kicsit aggasztott.
- Jól van, akkor hát északnak. - Az előre törő lányok után néztem, aztán elindultam én is. Megveregettem Chester vállát, ahogy elmentem mellette. Úgy tűnt, eléggé maga alatt van, gondoltam, egy kis noszogatás jól jöhet neki, de nem akartam túl messzire sodródni Helltől. Aggasztott a viselkedése, rajta akartam tartani a szemem.


Griffin Barnett
Episode 1: No Man's Land - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f786857334275324535764d3965673d3d2d3539353439333636382e3135336332336337336333346533616137333733303034333632302e676966Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_o3gcgk2hOi1rifr4k_500
A múlt emléke :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f467854705f6f69504d68617574773d3d2d3430313031303038302e313462366531393838666338656165323532313332363937303532392e676966
Gyengeség(ek) :
farkasvakság
Felszerelés :
- 7 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- egy kulacs víz (8 dl)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- alap elsősegélycsomag
- iránytű + térkép
- rádió/adóvevő
- füstgránát
- 2 darab tőr
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- mérgező füstbombák (5 db)
Jelenlegi szint :
Killville

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 12:22 pm

Tobias Thatcher
2019 egyik kiválasztottja


Az volt a benyomásom, hogy itt szinte mindenki gyereknek nézett, ami eléggé sértette a büszkeségem, főleg a különböző becézések hallatán. Egyrészt rég elmúltam már tizenkettő, mégsem feleseltem vissza, csak duzzogva megkapaszkodtam a felém kínált kézben, de a "törpe" az aztán teljesen kihozott a sodromból.
- Kösz a biztatást, cowboy. - Oké, lehet, hogy nem kellett volna lecowboyoznom. Seggfejt akartam mondani, de a szám valahogy meggondolta magát... Égett eléggé a fejem a nyelvbotlás miatt.
- Jól vagyok, jól vagyok. - Védekezőn felemeltem mindkét kezem, ahogy a szépszemű lány közbelépett az érdekemben. Nem akartam ennyire puhánynak és gyerekesnek tűnni, viszont mégsem húzódtam messzire a zsarutól. Azért fizették, hogy fémpálcával verjen embereket, szóval a túlélési esélyeit elég nagyra saccoltam - csak sajnos vele járt Mr. Lökdösődő is. Cowboy.
- Talán mi? - kíváncsiskodtam, mert hát nem akartam ugyan hallgatózni, de hallottam, és mert úgy bámultak egymásra, mintha egyértelműen kimaradtam volna valamiből. - Miért olyan nagy szám, ha egy csajjal beszélget? Lehetne fickó is. - Vállat vontam, majd ahogy a csapat lassan indulni kezdett, mögéjük csapódtam. Igyekeztem a zsaru közelében maradni, bár valamiért mégis a másik fickó mellé soroltam be.


Tobias Thatcher
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_nz9jqeaV221thdow0o1_500Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_m8zcyg2cbk1rt2432
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
i'm too gay for that
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Source
Gyengeség(ek) :
nem tud úszni, retteg a víztől
Felszerelés :
• 7 darab energiaszelet
• elemlámpa (nincs pótelem)
• takaró/pokróc
• egy doboz cigi
• esőkabát
• karóra
• rádió/adóvevő
• füstgránát
• 10 m damil
• paprikaspray
• vasrúd
Jelenlegi szint :
kinda gay, oh, I mean Killville

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 12:19 pm

Haley Rodriguez
2019 egyik kiválasztottja

Game on

Pusztítani sokkal könnyebb, mint teremteni.




A lábaimat felhúzva karoltam azokat, s így figyeltem a többieket. Valahol abban bíztam, hogy össze tudunk dolgozni, de ott lebegett a szemem előtt az a bűvös hatos szám. Tizenketten voltunk. Nem hatan. Sóhajtottam egy nagyobbat, majd ahogy a vörös hajú lány odamászott mellém, kíváncsian pillantottam rá. Talán mindannyiunk közül ő volt a legelveszettebb, a legreményvesztettebb.
- Ez még csak a kezdet… nyilván nem kapunk meg minden borzalmat rögtön az első pillanatban – Jegyeztem meg a számat húzva, miközben a füvet kezdtem tépkedni magam mellett a földön. Féltem. A továbbiakra felpillantottam, majd a kezére.
- Haley vagyok és nem bánom – A nadrágomba töröltem a kezemet, majd ezután fogtam meg az övét. – Jól is jön a társaság – Rámosolyogtam halványan. Kérdeztem is volna még, de közben kitalálták, merre kell indulnunk. Ja igen, a levélre is figyeltem, bár csak fél füllel. Egyelőre még szoknom kellett ezt az egészet. Feltápászkodtam a földről, majd a kezemet nyújtottam Primnek. Felhúztam, amennyiben megfogta.
- Vágjunk bele a kalandba, Prim! – Rámosolyogtam. Ez még tőlem is fura volt, mármint az, hogy próbáltam lazán kezelni egy ilyen vérkomoly szitut. De jobb volt, mint keseregni és sírni. Már sírtam. Ideje volt a tettek mezejére lépni, még akkor is, ha a gombóc ott a torkomat fojtogatta.

202 words ♞ smokestacks ♞ note: -


Haley Rodriguez
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mh7vpniyUK1ree6v1o2_250Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mip972DnD31rtemcdo4_r1_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
❀ nope. never. ❀
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mip972DnD31rtemcdo1_250
Gyengeség(ek) :
❀ arachnofóbia és agliofóbia ❀
Felszerelés :
❀ 5 darab energiaszelet ❀
❀ 1 csomag keksz ❀
❀ elemlámpa (nincs pótelem) ❀
❀ egy kulacs víz (1 liter) ❀
❀ esőkabát ❀
❀ bicska ❀
❀ alap elsősegélycsomag ❀
❀ iránytű + térkép ❀
❀ rakétapisztoly ❀
❀ paprikaspray ❀
❀ dinamit ❀
❀ patkányméreg ❀
Jelenlegi szint :
❀ killville ❀

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 11:41 am

Dmitri Petrov
2019 egyik kiválasztottja

How to Save a Life?
I lost a friend Somewhere along in the bitterness

Lehet, hogy nem gondoltam át ezt az egészet a lehető legjobban… most, hogy itt álltam és néztem a többieket, miként kászálódnak ki a kútból és láttam rajtuk a fájdalmat, az ijedtséget… azt, hogy szinte egyikük sem akar itt lenni, hanem mindannyian odakint lennének a szeretteikkel, kicsit megrémített. Nem juthatunk ki mindannyian. S én… én nem is miattuk jöttem be, hanem egy régebbi játékosért. Ericért. Ha megtudják, nekem végem van. Még az is lehetséges, hogy itt hagynak bent vagy ami rosszabb…
Megköszörültem a torkomat és igyekeztem elterelni a gondolataimat a lehetséges rossz végkimenetelekről. Töprengve néztem őket tovább, majd az ex-rendfenntartónak válaszoltam is, mi van nálam. Ezt követően olvastam fel a levelet, ismertetve a feladatunkat, azt, hogy merre is kell pontosan indulni. A végén a mosolyra tett tanács, s Aristide reakciója. Nos, egyetértettem vele.
- Nos, akkor… - Nem kellett semmit sem mondanom szinte, mert az egyik lány megtalálta a megoldást. Gondolhattam volna rá én is, hogy hogyan is lehet iránytű nélkül tájékozódni. Hm. Ahogy Aristide mellém lépett, érdeklődve pillantottam rá, de egyelőre nem szóltam semmit, csak elindultam a csapattal. Lett volna sok mondandóm, mégsem jött ki hang a torkomon. Kezdtem aggódni kissé.

191 words ♡ Believer ♡ note: -


Dmitri Petrov
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mpwik3tcb81qcm0jmo2_250Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_nfulukwqbl1qdr2k0o6_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
✘ Oh, well... i'm single.
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_nfulukwqbl1qdr2k0o4_250
Gyengeség(ek) :
✘ farkasvakság és szívbetegség
Felszerelés :
✘ elemlámpa (nincs pótelem)
✘ 5 darab energiaszelet
✘ egy kulacs víz (1 liter)
✘ takaró/pokróc
✘ bicska
✘ karóra
✘ vízálló gyufa
✘ mp3 lejátszó és fülhallgató
✘ 10 m damil
✘ paprikaspray
✘ altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
✘ KillVille

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 11:16 am

Aristide Hill
2019 egyik kiválasztottja


Még mindig nem akartam elhinni, hogy itt vagyunk, de azzal nyugtattam magam, hogy ha a többiek árnyékában maradok és rájuk bízom a nehéz munkát, akkor nem lehet semmi baj. Valahogy csak túlélem. A fele túléli, és azért az elég jó arány - Gideon intelmére a régebbi játékosokról már nem is emlékeztem ekkor. A kútból kikapaszkodva kellett pár perc, hogy összeszedjem magam, aztán kérdőn figyeltem a fickót, várva a felolvasást.
- "Mosolyogjunk?" Ez aztán a szar vicc... - morogtam az orrom alatt. Dühített, hogy több százan szórakoznak odakint a szenvedéseinken. Marionettek voltunk, statiszták, és elvárták tőlünk, hogy minél jobb alakítást nyújtsunk.
Dmitri mellé húzódtam, elég életképes fickónak tűnt, őt szemeltem ki először. Mellette talán biztonságban lehetek, plusz a rendfenntartós csávó a gyerekkel meg a dilinyóssal lógott, az ő közelükbe meg nem akartam menni. A kérdésre észbe kaptam, levettem a hátamról a táskát és belenéztem. A pisztoly láttán nagyot nyeltem, sietve a táska mélyére igazgattam, nehogy más meglássa. Szólni akartam, hogy van iránytűm, amikor megláttam az adóvevőt. Érte nyúltam, de aztán mégis meggondoltam magam. Ha a játék tényleg élet-halál harccá válik köztünk, még előnyömre válhat, hogy ki tudom hallgatni őket...
- Itt semmi. - füllentettem, előhúzva egy különös sípot. - Leszámítva ezt. - Segélykérésre még jó lehet, úgyhogy a nyakamba akasztottam a jelzősípot. A lányok közben kitalálták az irányt, szóval a hátamra vettem a táskát és Dmitri mellett maradva utánuk indultam.


Aristide Hill
Episode 1: No Man's Land - Page 2 BestFantasticIndianpangolin-max-1mbEpisode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_o8bcxqoPxZ1v6802go1_500
A múlt emléke :
what was once yours can disappear at any moment
Kapcsolatban :
☾ i need no one
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_n84kyczKv61qlrr8ro8_250
Gyengeség(ek) :
asztma
Felszerelés :
- 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- 2 darab energiaszelet
- egy kulacs víz (1 liter)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- alap elsősegélycsomag
- iránytű + térkép
- rádió/adóvevő
- jelzősíp
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- higany injekció (3 db)
Jelenlegi szint :
☾ Killville

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 12, 2019 11:07 am

Jacqueline Amory
2019 egyik kiválasztottja


Kimásztam a kútból és csak egy szemforgatással könyveltem el, hogy valakinek már ez is különösebb nehézséget okozott. A "csapatunk" nem mutatott fel túlságosan kecsegtető reményeket a túlélést tekintve... De nem bántam. Annál nagyobbak voltak az én esélyeim. Kicsit odébb is húzódtam a társaságtól, míg felmértem a hátizsákom tartalmát, elfintorodva a kávén. Mint valami rossz vicc. Kávé egy élet-halál játékba. A bicskát a zsebembe cipzároztam, az egyik tőrt pedig az elsősegélycsomagból kivett fáslival a lábszáramhoz erősítettem, a nadrágom alá. Elég kényelmetlennek tűnt, de már elterveztem, hogy ha kést kapok fegyvernek, így fogok eljárni. A másikat az övembe tűztem, aztán elővettem a térképet és az iránytűt.
Mivel a fickó által felolvasott papír egyértelműen kimondta, hogy északra kell menni, megkerestem a térképen, hol lehetünk most és megnéztem, milyen város esik északra: Killville. Bizalomgerjesztő név, mit ne mondjak...
Visszagyűrtem a térképet a táskába, a hátamra vettem és felegyenesedve visszatértem a csapathoz. Már épp elindultam volna az iránytű által bökött irányba, mikor az egyik lány pusztán a mohák növéséből megállapította magától is az irányt. Elismerőn biccentettem. Úgy látszik, a csapat mégsem volt tele életképtelen gyerekekkel.
- Ügyes. - vetettem oda neki, ahogy elhaladtam mellette. Azért kézben tartottam az iránytűt és követtem annak irányát, de a lány sem tévesztette el, tényleg jól kikövetkeztette, merre is menjünk. - Tanultad valahol? - érdeklődtem.


Jacqueline Amory
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Z1HCfOqEpisode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_nmarwqSN6I1sccn28
A múlt emléke :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Da00TWp
Episode 1: No Man's Land - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6a31545448396c724c46696541673d3d2d3630333833343939342e313536383261393836323931396234313735363739383033343438382e676966
Gyengeség(ek) :
nem bírja a vér látványát
Felszerelés :
• elemlámpa (nincs pótelem)
• 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
• instant kávépor
• takaró/pokróc
• bicska
• vízálló gyufa
• alap elsősegélycsomag
• iránytű + térkép
• 10 m damil
• 2 darab tőr
• altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
Első szint

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Nov. 11, 2019 10:59 pm

Chester Reed
2019 egyik kiválasztottja

Welcome to my Life
• • pray to God he hears you

A világ réges-rég elkorcsult. Talán érthető volt a királynő szemszögéből, hogy valahogy koordában akarta tartani a népet, de sosem hittem, hogy jó módszert választott. Igen, kevés volt a „tér”, amivel rendelkeztünk, miután ledobták az atombombát, kétszer is… de pont így kellett megakadályozni a túlnépesedést? Könyörgöm. Biztos, hogy lett volna jobb módszer, ráadásul… most mindent összevetve, 6-8 ember halála még nem oldotta volna meg a szóban forgó problémát. Idegesített a tudat, hogy úgy bánnak velünk, mint valami kísérleti nyulakkal. Vagy feláldozható árucikkekkel. Sóhajtottam egy nagyobbat, mielőtt összeszedtem volna magamat. Utolsók közt másztam ki a kútból, magamhoz képest elég lassan és ügyetlenül is. De kint voltam és csak ez számított. Azonban nem szóltam senkihez és nem is nyúltam a táskámhoz, mint mások. Nem érdekelt. Még nem dolgoztam fel, hova kerültem és mibe keveredtem pontosan. Csak a kislányom arca lebegett a szemem előtt és az járt a fejemben, hogy mi van, ha apa nélkül kell felnőnie… mire fog emlékezni belőlem?
A sírás fojtogatta a torkomat, de nem engedtem az érzésnek. Csak arra figyeltem fel, mikor az iránytűről kezdtek beszélni, de ekkor sem mozdultam, csak magam elé bámultam.

184 words ♡ note: Sad


Chester Reed
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_navowoP06a1rb92cnEpisode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_navosjDvN81rb92cn
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_navos15INY1rb92cn
Gyengeség(ek) :
✠ hemofóbia (a vértől való félelem, és látására való elrettenés)
Felszerelés :
✠ elemlámpa (nincs pótelem)
✠ 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
✠ 5 darab energiaszelet
✠ egy kulacs víz (1 liter)
✠ bicska
✠ karóra
✠ vízálló gyufa
✠ két méter kötél
✠ rakétapisztoly
✠ 2 darab tőr
✠ altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
✠ Killville

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Nov. 11, 2019 10:47 pm

Evelyn Garcia
2019 egyik kiválasztottja

My destiny

An everlasting piece of art




Egy ideig csak némán ültem a porban, vagy sárban, magam sem tudom, hová érkeztem. Felhúzott lábakkal bámultam magam elé, majd figyeltem, ahogy megérkeznek még páran. Aztán vettem egy mély levegőt és felkászálódtam a porból. Elcsíptem a fiúk szóváltását, így Thomas mögé lépve oldalba böktem.
- A saját súlycsoportoddal kellene kezdened, nem gondolod? – Vettem rá egy pillantást, majd előttük másztam fel, avagy ki a kútból. Miért nem lehetett egy ajtón keresztül átjönni ide? De komolyan. Az őszies jelleg kellemesnek bizonyult, de ettől függetlenül kissé fáztam. A csomagomat megnéztem volna, de látva, hogy a vörös hajú lány mennyire ki van bukva, felé indultam. Viszont meg is torpantam, mikor a fánál ülő lányhoz csatlakozott. Kissé csalódott voltam, mármint… magányosnak éreztem magam így első körben. Összefont karokkal álltam meg valahol, kissé távolabb az emberektől, így hallgattam végig a férfi felolvasását. A szőke kérdésére azért átnéztem a táskám tartalmát, de iránytűt a legkevésbé sem találtam benne. Viszont…
- Hé, nekem is van egy adóvevőm – Felpillantottam, el Griff és Siofra felé, akiknek szintén volt ilyen kütyüjük. – Azt hittem, maximum kettőt kapunk – Elgondolkoztam, majd a zsebembe csúsztattam. Aztán tovább kutakodtam, hogy hátha még találok valami hasznosat. Végül is volt. Nem is kevés. A karórát felvettem, majd a dobócsillagot megforgattam az ujjaim közt. Wáó. Erre nem számítottam. Köhintettem egy aprót, majd mindent visszaraktam a táskába, ami nem kellett.
- Oké, akkor észak, ugye? – Ideje volt összekapnom magamat. Mégha nem is tudtam odacsapódni senkihez, ahhoz nem voltam hülye, hogy megállapítsam, merre van észak. Az egyik fához léptem, leguggoltam és azt kezdtem vizslatni, hogy a mohák melyik oldalon milyen színűek. Hisz a zöld szín mutatja a helyes utat, ugyanis arra van észak. – Erre lesz – Mutattam el az egyik irányba, miközben felegyenesedtem.

281 words ❖ célba érsz ❖ note: irány Eldorád--- vagyis... a zombiváros



Evelyn Garcia
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_otog3d2Ebv1vxv53vo3_400Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mozi9dY9j21ru9esko2_250
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mvv296j6WD1r1mnpno7_250
Gyengeség(ek) :
arzonfóbia (rettegés a tűztől) ✮
Felszerelés :
3 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök ✮
6 darab energiaszelet ✮
egy kulacs víz (1 liter) ✮
világító neonrúd (néhány óráig hat) ✮
karóra ✮
ragasztószalag ✮
rádió/adóvevő ✮
füstgránát ✮
hangtompított pisztoly (40 db töltény) ✮
5 darab dobócsillag ✮
higany injekció (3 db) ✮
Jelenlegi szint :
KillVille ✮

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Nov. 11, 2019 10:08 pm

Siofra Caraway
2019 egyik kiválasztottja


Sikerült egészen összeszednem magam, mire kimásztam a kútból. A térdem még kicsit remegett, nem igazán szerettem volna soha életemben megismételni ezt a dimenzióváltós ugrást, pedig még négy ugrópont előttünk állt... De attól még borzasztó élmény volt. Áthúztam magam a peremen és lehuppantam a túlfelén. Felicity láttán egyből magamra öltöttem egy biztatónak szánt, halvány mosolyt, majd a férfira néztem, mikor olvasni kezdte a papírt. Próbáltam kitalálni a természeti adottságokból, merre lehet észak, aztán levettem a hátizsákomat és beletúrtam.
- Van valakinél iránytű? - Nálam nem volt, ellenben találtam érdekes dolgokat. Köztük az adóvevőt is, amit a másik fickó próbálgatott.
- Egy pillanat, nekem is van olyan! - kivettem az adóvevőmet és megforgattam, kerestem rajta, mi hogyan működik és melyik gomb mire való. - Milyen frekvencián vagy? - Találomra lenyomtam egy gombot, mire a rádiómból hallani lehetett a férfi hangját. Megkönnyebbültem és ki is kapcsoltam. Ezek szerint, még ha el is keveredünk egymástól, képesek leszünk majd kommunikálni. Kivettem az egyik tőrt és az övembe tűztem, felcsatoltam a karórát és a farzsebembe gyűrtem a damilnak látszó valamit. Jobbnak láttam, ha ezek kéznél vannak.


Siofra Caraway
Episode 1: No Man's Land - Page 2 GiphyEpisode 1: No Man's Land - Page 2 Source
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 F754b7062e3edeb19e097b7e0ccd1d12
married with Benjamin Caraway, has two beautiful angels
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_pjrr8xR89K1v7dwos_540
Gyengeség(ek) :
vérzékenység
Felszerelés :
3 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök • 5 darab energiaszelet • egy kulacs víz (1 liter) • takaró/pokróc • világító neonrúd (néhány óráig hat) • karóra • vízálló gyufa • rádió/adóvevő • 10 m damil • 2 darab tőr • robbanó golyók (20 darab)
Jelenlegi szint :
Első szint: Killville

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Nov. 11, 2019 9:58 pm

Primrose Astern
2019 egyik kiválasztottja


Remegett mindenem, mire kivonszoltam magam abból a kútból. Ennél mélyebb nem is lehetett volna... Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy odalent maradok, de aztán erőt vettem magamon. Apuékra gondoltam. Nyernem kellett - vagy legalább meg kellett próbálnom.
Szuszogva lépkedtem minél messzebb a kúttól, nem igazán érdekelt az üzenet, sem a hátizsákom tartalma. Már most elegem volt ebből az egész Elysiumból, haza akartam menni, nem akartam gyilkos pályákon végigkergetni magam... Az egyik korombelinek tűnő lányhoz húzódtam, lehuppantam mellé a fa tövébe és hagytam magamnak pár percet, míg megszokom ezt az új világot.
Igazából elég normálisnak tűnt. Egy sima erdő.
- Azt hittem, valahogy sokkal... Nem is tudom... Ijesztőbb lesz. Ez olyan békésnek tűnik. - szólítottam meg a lányt magam mellett, majd az égről ráemeltem a pillantásom és barátságos mosollyal a kezem nyújtottam neki.
- Prim vagyok. Nem bánod, ha csatlakozom hozzád? Mi, nők, tartsunk össze. - Plusz volt benne valami, amitől szimpatikusnak tűnt. Ártalmatlannak. Megbíztam benne az első benyomás alapján annyira, hogy mellé szegődjek egy darabig.


Primrose Astern
Episode 1: No Man's Land - Page 2 GiphyEpisode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_mz9lg67ojd1qior2oo2_r2_250
A múlt emléke :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Holland-Roden-holland-roden-38280276-245-160
Gyengeség(ek) :
tériszony
Felszerelés :
- 9 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök
- 1 darab energiaszelet
- egy kulacs víz (1 liter)
- takaró/pokróc
- világító neonrúd (néhány óráig hat)
- vízálló gyufa
- iránytű + térkép
- 1 pakli kártya
- 10 m damil
- pisztoly (50 db tölténnyel)
- altató injekciók (3 db)
Jelenlegi szint :
Killville

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Nov. 11, 2019 8:58 pm

Felicity Treadway
2019 egyik kiválasztottja

Hunger games





Még hallottam a nővérem szavait, de nem reagáltam rájuk, időm sem volt rá. Hamar átkeveredtem azonban az átjárón, de őszintén szólva, szinte minden kiesett, ami az átjáróban történt. A fejem szét akart szakadni, a szívem a torkomban dobogott és a hányinger is kerülgetett. Valószínűleg az idegességtől, attól, hogy mi vár rám odaát… az első tapasztalatok nem voltak ijesztőek. A mocskot leszámítva, amibe érkeztem. Hallgattam a fiúk szóváltását, de nem szóltam hozzájuk. Egyelőre el akartam szeparálódni mindenkitől és megvárni a nővéremet. A bizalmam feltétlen volt az irányába és mindent vele akartam megbeszélni arra vonatkozóan, hogyan tovább. Miután kimásztam a kútból, körülnéztem. A hátizsákról egészen el is feledkeztem, egészen addig, míg az egyik férfi meg nem szólalt.
- Oh, megnézem – Levettem a hátizsákot, hogy feltúrjam, rádióvevő után, de nem találtam. Beleakadt a kezem azonban egy vadászkésbe, meg néhány egyéb cuccra is. Végül is, hasznos volt mindegyik, leginkább a… úristen! Csokoládé! Azt kiemeltem a táskából, gyermeki mosollyal, aztán rájöttem, hogy mekkora hülye vagyok és vissza is raktam. Ez nem egy kirándulás, amin jól fogom érezni magam. Hanem egy… túlélő játék.
Visszavettem a hátamra a táskát, majd összefontam magam előtt a karjaimat. Vártam a nővéremre. Aztán, ha Dmitri ismertette velünk a levél tartalmát, akkor már csak azt kellett kitalálni, merre van észak. Ki volt jó földrajzból? Mert én nem.



215 words || shape of you || note: - || kredit




Felicity Treadway
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_pozj8cdbg01t9ndkh_1280Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_pozj7pgegX1t9ndkh_1280
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
Zenedoboz :
Paralyzed
Shape Of You
Find A Way Back
Perfect
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_pozj8s8nr21t9ndkh_1280
Gyengeség(ek) :
✶ nem tud úszni,
allergiás a mogyoróra
és távollátó ✶
Felszerelés :
✶ 9 darab energiaszelet ✶
✶ 1 tábla csoki ✶
✶ elemlámpa (nincs pótelem) ✶
✶ egy kulacs víz (1 liter) ✶
✶ esőkabát ✶
✶ karóra ✶
✶ ragasztószalag ✶
✶ két méter kötél ✶
✶ jelzősíp ✶
✶ paprikaspray ✶
✶ vadászkés ✶
Jelenlegi szint :
✶ KillVille ✶

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
Hétf. Nov. 11, 2019 8:36 pm

Thomas Hell
2019 egyik kiválasztottja

mad hatter
The normal, they make me afraid
The crazy, they make me feel sane

Biztos voltam benne, hogy odaát a kissrác letépi a fejemet, vagy minimum leüvölti a hajamat, de nem érdekelt túlságosan. Nem volt idő a tökölésre, menni kellett. Kiválasztott volt ő maga is, akár akarta, akár nem. Persze, nyilvánvaló volt, hogy teljesen betojt. Az ilyenek hullanak el legelőször, ha engem kérdez valaki…
Ahogy átértünk, pont mellette sikerült földet érnem. De én nem arccal a földnek estem, ahogyan ő.
- Ne rinyálj már. Ez lesz a legkisebb gondod a kalandunk során, törpe. S ha így folytatod, elsők közt hullasz alá majd – Tettem hozzá szórakozottan, miután felálltam és leporolgattam a ruhámat. Eszem ágában sem volt felsegíteni, meg amúgy is… az ex-rendfenntartó elég hamar nyúlt a kölyökért.
- Egyébként, téged… kiutáltak a cimboráid? Évekkel ezelőtt még a másik oldalon álltál, Griff – Oh, mondtam már, hogy szuper a memóriám? Nagyjából minden nevet megjegyeztem, mikor kiválasztottak minket. Egy sóhajjal fel-, majd kimásztam a kútból. Magamba szippantottam az őszies levegőt, az avar illatát, a… oh. Dmitri mi az ördögöt fog a kezében? Nem kellett feltennem a kérdést, ugyanis a Griff-madár beelőzött, így a kút peremének dőltem és a táskámban kezdtem kotorászni, hogy szemügyre vehessem a tartalmát. A rakétapisztolyt látva elvigyorodtam és fel is nevettem, aztán megköszörültem a torkomat és tovább nézelődtem. Két tőr… altató injekciók. Atyaég! Imádtam, amit kaptam. Jónak tűnt, nagyon is.
- Hasznos kis csomag – Vigyorogtam, aztán elpillantottam Griff felé is. – Oh, reménykedj, hogy valami csaj kapta a párját… akkor összeköttetésben lehettek állandóan, talán… – Inkább elharaptam a mondat végét, de a vigyorom árulkodó volt, mik is járnak a fejemben.

253 words ♡ human ♡ note: mókázzunk *-*


Thomas Hell
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_inline_nmzt5qNOgn1rifr4k_500Episode 1: No Man's Land - Page 2 HappyElderlyDutchsmoushond-size_restricted
A múlt emléke :
Kapcsolatban :
✃ Nicky-boy or... i'm joking ϟ
Zenedoboz :
Episode 1: No Man's Land - Page 2 Tumblr_oci4c5k4if1u6ylrxo2_r1_250
Gyengeség(ek) :
✃ retteg a sötéttől, valamint homofób ϟ
Felszerelés :
✃ elemlámpa (nincs pótelem) ϟ
✃ 5 db konzerv étel (lencse, bab stb.) + evőeszközök ϟ
✃ 1 csomag keksz ϟ
✃ egy kulacs víz (1 liter) ϟ
✃ bicska ϟ
✃ ragasztószalag ϟ
✃ alap elsősegélycsomag ϟ
✃ iránytű + térkép ϟ
✃ rakétapisztoly ϟ
✃ 2 darab tőr ϟ
✃ altató injekciók (3 db) ϟ
Jelenlegi szint :
✃ KillVille ϟ

Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom


Episode 1: No Man's Land - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 

Episode 1: No Man's Land

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
E u p h o r i a ● F R P G :: Elsõ szint: Killville-
^
ˇ